Doniczki hydroponiczne LENI

( ilość produktów: 55 )

Uprawa hydroponiczna roślin domowych w doniczkach LENI

Doniczki Leni są stworzone do roślin domowych uprawianych hydroponicznie, czyli w stylu bezglebowym. Dedykowanym podłożem będzie obojętny chemicznie granulat np. Plagron Euro Pebbles
Donice mogą być również używane do upraw glebowych i mieszanych.

W hydrokulturze całkowicie unika się gleby i zamiast niej stosuje się ekspandowaną glinę (specjalne podłoże hydroponiczne). Ma to tę wielką zaletę, że woda jest optymalnie utrzymywana, a tym samym przerwy w podlewaniu są zauważalnie dłuższe. Za pomocą wskaźnika poziomu wody LENI możemy kontrolować podlewanie naszych roślin. Pomimo stałego zaopatrzenia w wodę, na powierzchni doniczki nie rozwija się pleśń, co może przydarzyć podczas uprawy w glebie. Za pomocą glinianych kulek korzenie są optymalnie napowietrzone, co oznacza, że ​​nie ma prawie żadnych problemów z ich chorobami. Nawiasem mówiąc, trzymanie w hydroponice jest odpowiednie dla większości gatunków roślin.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel