GROWBOX - GOTOWE ZESTAWY

( ilość produktów: 129 )

Nowoczesne, w pełni profesjonalne zestawy do uprawy roślin zielonych w pomieszczeniach zamkniętych, w domach, garażach, piwnicach i wielu innych. W ofercie naszego sklepu growshop mniejsze zestawy dla osób początkujących, które dopiero uczą się uprawy roślin pod dachem oraz rozbudowane, w pełni profesjonalne zestawy dla prawdziwych zawodowców, którym zależy na stworzeniu idealnych warunków do uprawy roślin w warunkach domowych. Niezależnie od wielkości, każdy prezentowany zestaw growbox składa się z namiotu do uprawy roślin – szczelny namiot to podstawa dla stworzenia optymalnego klimatu do uprawy, wzrostu i kwitnięcia różnych gatunków roślin, systemu oświetleniowego, w którego skład wchodzą specjalne rodzaje żarówek i odbłyśników, systemu wentylacji powietrza składającego się z filtrów węglowych i wentylatorów, a także z programatora czasowego i mini stacji meteorologicznej. Growbox zestaw to oczywiście także nawozy, dzięki którym rośliny będą zdrowsze i bardziej zielone. W skład większych zestawów wchodzą także inne pomocne akcesoria tj. uchwyty, przewody wentylacyjne, maty, nawilżacze powietrza i inne.

skorzystaj z naszego kreatora zestawu growbox

Zestawy growbox dla początkujących i zaawansowanych

Zestawy growbox do uprawy roślin to doskonałe rozwiązanie dla początkujących hodowców, którzy chcą uprawiać własne warzywa, owoce czy zioła, a jednocześnie nie mają jeszcze rozbudowanej wiedzy na temat upraw w pomieszczeniach. Zestawy wyposażone są we wszystko, czego potrzebują rośliny na każdym etapie wzrostu - od siewki przez kwitnienie aż po owocowanie, dzięki czemu nie musimy się martwić, że o czymś zapomnieliśmy. Wystarczy zestaw złożyć i jest od razu gotowy do używania!

W naszym asortymencie dostępne są zestawy zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej doświadczonych ogrodników. Oprócz standardowych zestawów z namiotem uprawowym w naszej ofercie są także zestawy przeznaczone do upraw z systemem hydroponicznym

 

Kompletne growboxy i akcesoria w jednym miejscu

Zróżnicowane rozmiary namiotów uprawowych, a także szeroka gama dostępnych dodatków sprawiają, że każdy może dopasować growbox do swoich potrzeb i możliwości. Uprawa w szczelnych, zamykanych namiotach świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach jako estetyczny i praktyczny sposób na prowadzenie własnej hodowli roślin jadalnych czy ozdobnych w garażu, ciepłej piwnicy czy nawet w pokoju przez okrągły rok, niezależnie od pogody i temperatury na zewnątrz.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel