Wentylatory mieszające

( ilość produktów: 22 )

Wentylatory mieszające są ważnym elementem prowadzenia upraw w namiocie. Uzupełniają funkcjonowanie całego systemu wentylacyjnego. Dzięki nim rośliny wzrastają w optymalnych warunkach.

Wentylatory z klipsem

Urządzenie jest osadzone na stabilnym klipsie o pewnym zacisku. Dzięki temu wentylatory kierują nawiewane powietrze w tym samym, stałym kierunku. Nie zmieniają położenia w trakcie pracy. Poręczny klips pozwala na szybki montaż urządzenia wewnątrz namiotu uprawowego. Wentylatory z klipsem są dostępne w różnych rozmiarach. Pracują cicho, bez wibracji. Stanowią znakomite uzupełnienie systemów wentylacyjnych.

Wentylatory stojące

Wentylatory stojące mogą zostać umieszczone w dowolnym miejscu growboxa czy szklarni. Różne opcje rozstawienia pozwalają ustawić wysokość i kierunek, w którym ma być nawiewane powietrze. Jego stały przepływ sprawi, że zminimalizujesz ryzyko wystąpienia pleśni. Oprócz wysokości głównego modułu wentylacyjnego, możesz regulować także intensywność nawiewu.

Inne wentylatory

Stały obieg powietrza jest niezmiernie ważny w kontekście prawidłowego uprawiania roślin. Oprócz wymienionych wentylatorów, możesz również dobrać ich inne rodzaje. Ciekawym rozwiązaniem jest wentylator Cornwall, który można zamontować na ścianie, ułatwia to dodatkowo podstawka z otworami. Kolejnym, popularnym wyborem, jest wentylator mieszający Ram. Posiada regulację nachylenia 360 stopni i trzy tryby intensywności nawiewu. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz wentylator odpowiedni do potrzeb Twojej uprawy.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel