Doniczki materiałowe Herbgarden Jungle Bags

( ilość produktów: 47 )

Doniczki oddychające, materiałowe – przyjazne roślinom

Doniczki wykonane z materiałów są świetnym rozwiązaniem do uprawy różnych roślin, dzięki swojej funkcjonalnej budowie świetnie współgrają z korzeniami i dopasowują się do potrzeb rośliny, dlatego też są niezawodnym sposobem na wzrost roślin doniczkowych, a używanie ich jest niezwykle proste i przyjemne.

Dlaczego warto używać doniczek z filcu zamiast donic plastikowych?

* Można zaoszczędzić nawet do tygodnia podczas fazy wzrostu
* Korzenie są mocne i szybciej się rozwijają ,dzięki lepszemu dostępowi powietrza do korzeni
* Trudne do przelania - nadmiar wody przepływa przez tkaninę
* Korzenie są chłodniejsze podczas wysokich temperatur
* Mogą być używane przez kilka sezonów

Czy potrzebuję podstawek do doniczek materiałowych?

Tak, będziesz potrzebować podstawek lub tacy do doniczek z materiału w celu odpływu nadmiaru wody z doniczki

Doniczki materiałowe pozwalają na lepszy wzrost korzeni

Dzięki korzystaniu z doniczek wykonanych z tkaniny zapewnisz korzeniom swoich roślin odpowiednie dotlenienie oraz zapobiegniesz tworzeniu się zwartych brył przy ściankach donicy. Korzenie będą bez trudu czerpać składniki odżywcze z podłoża.

Materiałowa doniczka uchroni Cię również przed przelaniem roślin, co jest zwykle nieświadomym, lecz niestety częstym błędem. Wewnątrz niej nie gromadzi się woda, ponieważ jej nadmiar przenika przez tkaninę, dlatego też warto pamiętać, aby uprawiając rośliny w pomieszczeniu, używać dodatkowo podstawki lub tacki. Dodatkowo taka doniczka pozwoli na efektywną regulację temperatury, dzięki napowietrzeniu oraz uwalnianiu ciepła przez porowatą tkaninę, co umożliwia wydłużenie cyklu wzrostu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się różnej pojemności i rodzaju donice materiałowe, wykonane z bardzo mocnych, odpornych tkanin, dzięki czemu na pewno znajdziesz to, co będzie dostosowane do Twoich potrzeb i zagwarantuje Ci pełną satysfakcję z uprawy roślin! Oferujemy okrągłe, kwadratowe, a także bardzo jakościowe doniczki które starczą Ci nawet na kilka sezonów! Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami przeznaczonymi do hodowli roślin dostępnymi na naszej stronie.

Jesteśmy dostawca i producentem doniczek materiałowych / toreb do roślin z filcu, dystrybutorem i hurtownią z ofertą wielu marek. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania oferty na doniczki materiałowe do dalszej odsprzedaży.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel