Zestawy HPS

( ilość produktów: 64 )

Dobór odpowiedniego oświetlenia w uprawach roślin w growboxach jest sprawą kluczową. Emitujące światło o zabarwieniu czerwono-pomarańczowym lampy sodowe stosowane są jako źródło światła wykorzystywanego podczas fazy w fazie kwitnienia roślin. Każda tego typy lampa zawierająca żarówkę sodową wymaga podłączenia jej do zasilacza o mocy dostosowanej do mocy żarówki. W lampach HPS, dla zwiększenia ich wydajności świetlnej montuje się dodatkowo odbłyśniki.

 

Szeroka oferta lamp i nie tylko...

 

Wszystkie z wymienionych elementów układów oświetlenia w growboxach możecie Państwo nabyć w naszym sklepie. Dysponujemy szeroką ofertą lamp, odbłyśników, zasilaczy i akcesoriów dla nich. Przygotowaliśmy dla Państwa również gotowe zestawy oświetleniowe, zawierające dopasowane do siebie wszystkie elementy. Zapraszamy do zakupów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel