Zestawy HPS

( ilość produktów: 38 )

Dobór odpowiedniego oświetlenia w uprawach roślin w growboxach jest sprawą kluczową. Emitujące światło o zabarwieniu czerwono-pomarańczowym lampy sodowe stosowane są jako źródło światła wykorzystywanego podczas fazy w fazie kwitnienia roślin. Każda tego typy lampa zawierająca żarówkę sodową wymaga podłączenia jej do zasilacza o mocy dostosowanej do mocy żarówki. W lampach HPS, dla zwiększenia ich wydajności świetlnej montuje się dodatkowo odbłyśniki.

 

Szeroka oferta lamp i nie tylko...

Wszystkie z wymienionych elementów układów oświetlenia w growboxach możecie Państwo nabyć w naszym sklepie. Dysponujemy szeroką ofertą lamp, odbłyśników, zasilaczy i akcesoriów dla nich. Przygotowaliśmy dla Państwa również gotowe zestawy oświetleniowe, zawierające dopasowane do siebie wszystkie elementy. Zapraszamy do zakupów.

Kompletne zestawy HPS do uprawy roślin

Jeśli poszukują Państwo zestawu HPS, nasz growshop przygotował atrakcyjną ofertę, która odpowiada różnym wymaganiom. W ramach dostępnych w asortymencie kompletów proponujemy wszelkie niezbędne podzespoły pozwalające na zapewnienie trwałego i wydajnego oświetlenia do uprawy roślin. Szeroki zakres mocy i rodzajów sprzedawanych produktów przekłada się na bogactwo wyboru i ułatwia znalezienie potrzebnego sprzętu. Zachęcamy do jego sprawdzenia i składania zamówień!

 

HPS - dlaczego warto?

Dlaczego warto postawić na oświetlenie wykonane właśnie w tej technologii? M.in. dlatego, że optymalnie nadaje się w ramach fazy kwitnienia, choć niektórzy hodowcy stosują ją przez cały okres życia roślin. Tego rodzaju lampy skutecznie wspomagają wzrost, co zawdzięczają parametrom emitowanego światła. Zestawy HPS polecamy także do chłodnych pomieszczeń, w których pojawia się potrzeba podwyższenia temperatury. Z uwagi na fakt, że żarówki tego rodzaju mocno się nagrzewają, pozwalają na osiągnięcie pożądanego efektu termicznego. Z kolei we wnętrzach, w których panują wyższe temperatury, powinno się pamiętać o zastosowaniu systemu wentylacyjnego o odpowiedniej, podwyższonej wydajności.

 

Przy wyborze zestawu HPS warto kierować się przede wszystkim mocą dostępnych w jego ramach źródeł światła. Przy obliczeniach należy uwzględnić m.in.:

  • wielkość hodowli,
  • wymagania roślin,
  • powierzchnię pomieszczenia, w którym się ona znajduje.

Podczas kupna kompletu warto zwracać uwagę także na inne parametry żarówek jak np. liczba lumenów czy spektrum generowanego światła. Pod kątem mocy i technologii działania sprawdź także zasilacze dołączane do zgromadzonych w tej kategorii zestawów HPS.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel