Nawozy Canna

( ilość produktów: 95 )

Canna - producent odżywek i podłoży do roślin 

Canna to jeden z najbardziej doświadczonych producentów nawozów do roślin. Firma powstała w Holandii w 1979 roku i do tej pory pozostaje jednym z ulubionych wyborów użytkowników na całym świecie. Szeroka oferta produktów Canna dzieli się na:

 • TERRA - seria dedykowana miłośnikom uprawy w ziemi. 
 • AQUA - gama produktów przeznaczonych dla uprawy hydroponicznej z recyrkulacją wody.
 • COCO - zestaw produktów dla roślin uprawianych w podłożu kokosowym. 
 • HYDRO - seria stworzona do uprawy hydroponicznej bez obiegu wody.
 • BIOCANNA - linia organicznych produktów stworzonych z naturalnych, ekologicznych składników. 
 • CANNA BOOST - stymulator kwitnienia, który zwiększa wydajność i poprawia smak owoców w roślinach.
 • CANNA CURE - środek konmtrolujący szkodniki i choroby, jednocześnie wspomagając wzrost roślin.
 • CANNA PK 13/14 - koncentrat zawierający fosfor i potas, który stymuluje kwitnienie roślin, zwiększając plon i jakość owoców.
 • CANNA RHIZOTONIC - stymulator korzeni, który wspomaga rozwój systemu korzeniowego roślin.
 • CANNA CANNAZYM - enzymatyczny dodatek do nawozów, który przyspiesza rozkład martwych korzeni i wzmacnia rośliny.
 • CANNA FLUSH - produkt stosowany do usuwania nadmiaru nawozów.
 • CANNA Buffer Agent - środek buforujący do przygotowywania mat kokosowych.
 • CANNA COGr - seria produktów, która zawiera odżywki do mat kokosowych.
 • CANNA PH PLUS  - środek używany do podwyższenia poziomu pH.
 • CANNA PH MINUS - środek używany do obniżania poziomu pH.
 • CANNA START - odżywka specjalnie opracowana dla sadzonek i roślin w początkowej fazie wzrostu.
 • CANNA TERRA VEGA - nawóz do gleby dla roślin w fazie wzrostu.
 • CANNA TERRA FLORES - nawóz do gleby dla roślin w fazie kwitnienia.

Produkty z kategorii Nawozy CANNA

Serie produktów CANNA - do ziemi, hydroponiki i kokosu

 

CANNA TERRA to linia składników odżywczych i podłoży, które zostały specjalnie opracowane do uprawy roślin szybko rosnących, wewnątrz jak i zewnątrz. Składniki odżywcze CANNA TERRA zostały opracowane tak aby dać doskonałe rezultaty w uprawie w każdej glebie. Aby wydobyć to co najlepsze ze składników odżywczych TERRA, CANNA posiada specjalną gamę gleb: CANNA Terra Professional, CANNA Terra Professional Plus oraz CANNA Terra Seed Mix.

  

CANNA AQUA jest przyjazną w użyciu linią produktów dla powalająco wydajnych systemów recyrkulacji. Z tych systemów odprowadzana woda nie płynie dalej, ale jest wykorzystywana ponownie. Jedną z największych zalet uprawy w systemie recyrkulacji jest mniejsze zużycie składników odżywczych i wody, niż w większości innych systemów. Ponadto, rośliny stykają się bezpośrednio z pożywką. Plony są wysokie z CANNA AQUA z powodu drobiazgowej kontroli dostawy składników odżywczych podczas wzrostu i fazy kwitnienia roślin.

  

CANNA COCO linia odżywek i podłoży, które zostały specjalnie opracowane do uprawy roślin w kokosie. CANNA COCO była pierwsza linią produktów do uprawy w kokosie. Obecnie jest to najbardziej popularna linia produktów zarówno dla profesjonalistów jak i hobbystów.

  

CANNA HYDRO to nawozy przeznaczone do uprawy roślin szybko rosnących w systemach w których woda nie wraca ale zostaje odprowadzona. Zaletą takiego systemu jest fakt, że rośliny otrzymują świeże składniki odżywcze, które docierają do każdego centymetra. To minimalizuje ryzyko chorób. Również podłoża używane w tym systemie są przeważnie obojętne. Co oznacza, że nie pobierają oraz nie dostarczają elementów odżywczych do pożywki, więc możesz uprawiać z precyzją. Systemy te są nazywane otwartymi systemami hydroponicznymi lub run-to-waste. CANNA HYDRO jest składnikiem odżywczym, który jest najczęściej używany do tych systemów.

  

Dodatki od CANNA są produktami, które są wykorzystywane obok głównego składnika. Dodatki zapewniają zdrowie roślinie oraz dobre plony. Są one do znalezienia w klasycznych, bliźniaczych butelkach CANNA, obejmujących: RHIZOTONIC, CANNAZYMCANNABOOST oraz CANNA PK 13/14. Oprócz dodatków, są jeszcze inne produkty które można dodać do głównego nawozu. Te produkty poprawiają oraz korygują pożywkę. Ta grupa obejmuje CANNA Start, CANNA FLUSH, CANNACURECANNA pH+ oraz pH-.

 

Dopracowane do perfekcji nawozy CANNA

 

Dla firmy CANNA badania są niezwykle istotne. Ma to ważne konsekwencje dla końcowego użytkownika. Z tego powodu prace nad nowym produktem są prowadzone tak długo, jak trzeba, średnio przez dwa lata. W tym okresie zespół wysoce przeszkolonych specjalistów bez wytchnienia bada wszystkie aspekty nowego produktu. Szczególny nacisk kładą na te środki, które stanowią podstawę gamy nawozów CANNA I nie kończy się to nawet po ich sprzedaży. Po 22 latach doświadczenia z uprawą, jak również dzięki intensywnej współpracy z innymi prekursorami, CANNA zgromadziła ogromną bazę danych, umiejętności i wiadomości. To właśnie w przeciągu siedmiu lat doprowadziło do serii produktów o bardzo wysokiej jakości. Żaden produkt CANNA nie był po prostu wprowadzony na rynek. Tylko, kiedy producent jest w 100% pewien, że produkt będzie posiadać optymalne działanie, jest wypuszczany na rynek.

 

Pewna gwarancja skuteczności nawozów CANNA

W odróżnieniu od wielu producentów nawozów na rynku CANNA nie tworzy nachalnych reklam oraz nie przechwala się skutecznością swoich produktów. Nawozy CANNA bronią się swoją skutecznością, prostotą użycia oraz atrakcyjną ceną. Sprawdzone działanie i zadowolenie użytkowników jest najlepszą reklamą nawozów CANNA.Dowiedz się więcej
Co oznacza Skrót NPK na nawozach?
Niejednokrotnie na pewno spotkaliście się w sklepie ogrodniczym z workami nawozów oznaczonych seriami numerów, takimi jak 10-10-10, 20-20-20, czy 10-8-10. Zapewne zastanawialiście się, co się nimi oznacza?
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel