Canna Terra Vega

( ilość produktów: 6 )

CANNA Terra Vega: nawóz na wzrost do gleby

Canna Terra Vega to produkt z lini Canna Terra, która jest dedykowana dla miłośników uprawy w ziemi. Terra Vega to kompletny profesjonalny preparat odżywczy dla roślin szybko rosnących w trakcie fazy rozwojowej. Opracowany specjalnie do uprawy w doniczkach i w ziemi. Terra Vega gwarantuje silne rośliny z długimi pędami istotnymi dla rozwoju.

Polecany nawóz dla fazy wegetatywnej

CANNA Terra Vega to nawóz stworzony specjalnie dla roślin w fazie wegetatywnej. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom odżywczym, zapewnia roślinom wszystko, czego potrzebują do silnego wzrostu i rozwoju.

Canna Terra Vega NPK 3-1-4:

Canna Terra Vega jest specjalnie opracowanym nawozem, idealnym dla roślin w fazie wegetatywnej. Zawiera wysokie stężenie azotu, fosforu i potasu (NPK), które są kluczowymi składnikami odpowiedzialnymi za zdrowy wzrost i rozwój roślin. Wysoka zawartość azotu wspomaga rozwój pędów i korzeni, fosfor jest niezbędny dla mocnych korzeni i rozwój kwiatów, a potas wzmacnia odporność rośliny i wspomaga fotosyntezę. 

CANNA Terra Vega dawkowanie - jak stosować?

Zalecana dawka to 500 ml koncentratu na 100 litrów wody (stosunek 1:200), a wartość EC powinna wynosić od 0,9 do 1,6 mS. Optymalne pH roztworu powinno wynosić od 5,8 do 6,2. W przypadku intensywnej uprawy, rośliny powinny być regularnie zalewane roztworem. Gdy uprawiamy w glebie ubogiej, stosujmy roztwór codziennie, natomiast w glebie bogatej w składniki odżywcze 1 do 3 razy w tygodniu.

Canna Terra Vega skład

3.0% N, 0.5%P, 1.0%MgO, 0.001%Cu, 0.001%Mo, 0.6% N (NH4), 3.0%K, 0.3%S, 0.01% Fe(DTPA), 0.005%Zn, 2.0% N (NO3), 4.0%K2O, 0.7%SO2, 0.004%Fe(EDTA), 1.0% P2O5, 0.7% Mg, 0.005%B, 0.01%Mn

Nawóz na wzrost do słabej gleby

Jednym z kluczowych aspektów nawozu CANNA Terra Vega jest jego zdolność do dostarczania niezbędnych składników odżywczych, które przyczyniają się do zdrowego rozwoju korzeni. Solidny system korzeniowy jest fundamentem dla silnych i zdrowych roślin, a Terra Vega dostarcza składników niezbędnych do osiągnięcia tego celu. Terra Vega nadaje się do stosowania z różnymi rodzajami gleby jak np. gleby ze zbyt dużą ilością nawozu, gleby z niedostateczną ilością substancji odżywczych lub te, które były użyte poprzednio.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel