Balasty - zasilacze do lamp HPS

( ilość produktów: 31 )

Układ zapłonowy, czyli popularny zasilacz jest niezbędnym elementem układu oświetlenia wykorzysującego lampy HPS. W asortymencie growshopu Growtent, znajdziecie Państwo bogaty wybór zasilaczy o mocy od 70 do 1000 W. Sprzedajemy zarówno zasilacze elektroniczne, jak i zasilacze magnetyczne.

 

Oświetlenie growboxów

 

Zasilacze z naszej oferty sprawdzą się jako element systemu oświetlenia growboxów z lampami HPS oraz wykorzystującym żarówki MH. W naszym growshopie możecie Państwo nabyć poszczególne elementy systemów oświetlenia growboxów oddzielnie lub skorzystać z oferty zestawów oświetleniowych, zawierające doskonale dopasowane do siebie lampę, dedykowany jej zasilacz i odbłyśnik lampy. Zapraszamy serdecznie do zakupów online oraz odwiedzenia naszego growshopu w Warszawie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel