Żarówki MH do uprawy roślin

( ilość produktów: 25 )

Wśród lamp do growboxów dostępnych w ofercie sklepu Growtent, znajdziecie Państwo bogaty wybór żarówek metalohalogenkowych. Niebiesko-biała barwa emitowanego przez nie światła sprawia, że świetnie sprawdzają się one do oświetlania upraw rosnących w growboxach, będących w fazie wzrostu.

 

Żarówki o mocy do 600 W

 

W ciągłej sprzedaży posiadamy żarówki o mocy od 150 do 600 W, czołowych producentów oświetlenia. Wszystkie żarówki MH z naszej oferty wyposażone są w gwint E40 i pracują na większości fabrycznych zasilaczy do lamp HPS. Sprzedajemy same zarówno żarówki MH, jak i atrakcyjne cenowo zestawy zawierające żarówki i dedykowane im gniazda, zasilacze i odbłyśniki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel