Zestawy ukorzeniające

( ilość produktów: 7 )

Ukorzenianie roślin - jak je przyspieszyć?

Producenci akcesoriów uprawowych projektują rozwiązania przydatne na każdym etapie wzrostu rośliny. Żeby szybko powiększyć swoją uprawę i zwiększyć plony, możesz wykorzystać akcesoria i preparaty do ukorzeniania.

Ukorzenianie roślin – wybrane akcesoria z naszej oferty

Propagator Garland pomoże Ci w szybkim ukorzenianiu roślin. Oferujemy zestaw wraz z doniczkami wykonanymi z włókna biodegradowalnego. Pomagają utrzymać odpowiednie pH podłoża, sprzyjając kiełkowaniu i ukorzenianiu roślin. W naszej ofercie znajdziecie też gotowe zestawy z kostkami do wysiewu. W skład zestawu wchodzą: taca uprawowa, pokrywa wentylowana oraz taca do wysiewu roślin Eazy Plug.  Tace eazy plug mają dopasowaną wartość pH i EC oraz odpowiedni stosunek powietrza do wody. Największy zestaw do ukorzeniania złożony jest z namiotu do uprawy, dwóch lamp, listwy do roślin na wzrost, wentylowanej pokrywki do tacy uprawowej Garland i tacy do wysiewu nasion Eazy Plug oraz ukorzeniacza. Zastosowanie namiotu pozwoli Ci zapewnić stabilne warunki do rozwoju roślin.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel