Zestawy żarówek LED

( ilość produktów: 17 )

Zestawy oświetleniowe do żarówek LED


Dobrze dobrane oświetlenie jest podstawą każdej uprawy indoor, odbywającej się bez dostępu do światła słonecznego. Oświetlenie LED nie tylko poprawia warunki uprawy roślin, ale również przynosi oszczędności. Emituje ono mniej ciepła niż lampy CFL, czy z żarówek HPS lub MH. Charakteryzuje się także dłuższą żywotnością.


Duży wybór zestawów oświetleniowych


W asortymencie sklepu Growtent znajdziecie Państwo szeroki wybór zestawów oświetleniowych do growboxów. W ciągłej sprzedaży posiadamy zarówno pojedyncze oprawy do żarówek LEDowych, jak i bogatą ofertę spliterów. Łączenie żarówek różnych typów pozwoli na stworzenie lampy o odpowiednim spektrum światła, stymulującym wzrost roślin. Oferujemy rozgałęziacze mogący rozdzielić 4 lub 7 żarówek. Splitery z naszej oferty sprzedajemy w zestawach razem z dedykowanymi im żarówkami – LED Epistar na wzrost oraz uniwersalnymi żarówkami LED GROW.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel