Propagatory - szklarenki do sadzonek

( ilość produktów: 33 )

Czym jest propagator do roślin? Do czego służą mini szklarenki, kiełkownice do sadzonek?

Jednym z niezbędnych akcesoriów stosowanych na etapie życia sadzonek jest propagator. Wykorzystuje się go do zasadzenia roślin w początkowym stadium rozwoju do momentu ukorzenienia, a także w celach reprodukcyjnych i na rozsady. Jest polecany w szczególności do hydroponiki, jednak można stosować go także w ramach hodowli wegetatywnych. Gwarantuje dobrą kontrolę nad roślinami, a jego rozmiary są niewielkie. Stabilność i łatwość przenoszenia konstrukcji dowodzą natomiast jej praktyczności. Dzięki niej pojawia się możliwość bezpiecznego i skutecznego przesadzenia rośliny do uprawy hydroponicznej.

Dostępne w tej kategorii naszego growshopu propagatory do sadzonek poleca się również dlatego, że znacząco ułatwiają i przyspieszają proces ukorzeniania. W ich wnętrz rośliny mają doskonałe warunki do rozwoju, co wynika m.in. z bardzo dobrej cyrkulacji powietrza i możliwości zamocowania pompy. Ich zaletą jest także automatyczna dystrybucja wody i nawozów. W oferowanych konstrukcjach mogą być używane najróżniejsze podłoża zarówno naturalne, jak i syntetyczne.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel