Konewki i miarki

( ilość produktów: 17 )

Na tej podstronie znajdziesz akcesoria pomocnicze potrzebne do pielęgnacji kwiatów, ziół, warzyw i roślin ozdobnych. W bogatej gamie asortymentowej nasz growshop przygotował miarki doniczkowe o różnej pojemności, konewki do podlewania z podziałką oraz pipety dostępne w wielu długościach. Ta kategoria artykułów jest niezbędna do precyzyjnego odmierzania nawozów, środków ochrony, symulatorów wzrostu i pozostałych substancji wykorzystywanych w uprawach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.

Konewki do podlewania roślin

W ciągłej sprzedaży mamy konewki do roślin, które sprawdzą się zarówno w domu, szklarni, jak i ogrodzie. Oferowane akcesoria wykonane są z wysokogatunkowego tworzywa, co zapewnia długi okres użytkowania. W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy klasyczne kilkulitrowe polewaczki z miarką, jak i artykuły ze specjalnie wyprofilowaną długą szyjką, która ułatwi precyzyjne dozowanie płynów do doniczkowych ziół czy małych kwiatów.

Miarki i pipety

Sklep GROWTENT oferuje dozowniki z podziałką wykonane z wytrzymałego polipropylenu. Materiał jest odporny na działanie chemicznych środków ochrony i dolistnych nawozów organiczno-mineralnych. Te poręczne miarki doniczkowe są atestowane, co oznacza, że mogą również być wykorzystywane w kontaktach z żywnością i dozowania zarówno produktów płynnych, jak i sypkich. W tej kategorii sprzedajemy także pipety, które zapewnią precyzyjne odmierzenie substancji odżywczej do pielęgnacji roślin z butelki i wlanie jej do konewki. Sprawdź już teraz atrakcyjną cenowo ofertę!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel