Wentylatory kanałowe i promieniowe

( ilość produktów: 109 )

Zapewnienie właściwej wentylacji w zamkniętych pomieszczeniach, w których uprawia się rośliny zielone, to najlepszy sposób na stworzenie optymalnych warunków do ich rozwoju i jednocześnie dobry sposób na pozbycie się zbyt intensywnego zapachu na etapie kwitnienia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne wentylatory kanałowe różnych typów, czyli sprzęt stanowiący podstawę każdego skutecznego systemu wentylacji mechanicznej – wentylacji wymuszającej obieg powietrza w zamkniętym pomieszczeniu tj. garaż, piwnica czy specjalny namiot do uprawy roślin.

W skład naszej oferty wchodzą klasyczne wentylatory kanałowe o różnej mocy, z regulacją obrotów lub bez takiej regulacji, wentylatory promieniowe z możliwością ustawienia żądanej temperatury i liczby obrotów, a także wysokiej jakości jonizatory i drobne akcesoria techniczne w postaci różnego rodzaju złączek. Prezentowane wentylatory kanałowe to doskonałe rozwiązanie dla amatorskich i bardziej profesjonalnych upraw domowych. Są sprzętem charakteryzującym się cichą pracą, niskim poborem energii i wysoką wydajnością działania.

Dlaczego wentylatory są ważne?

Jakie zadanie spełniają oferowane urządzenia? Celem zastosowania jest zagwarantowanie prawidłowego, efektywnego obiegu powietrza w lokalizacji, w której rozwijają się rośliny. To kluczowa kwestia, od której w dużej mierze zależy powodzenie całej uprawy. Odpowiednia cyrkulacja gazów ułatwia pobieranie składników mineralnych z gleby i wchłanianie wody. Ma znaczenie także w kontekście utrzymania wilgoci i temperatury na pożądanym poziomie. Wszystko to sprawia, że wentylator kanałowy wyciągowy lub innego rodzaju jest ważnym elementem każdej uprawy odbywającej się w zamkniętym pomieszczeniu.

 

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego modelu, rozważ to pod kątem m.in. średnicy urządzenia. Ile powinna wynosić optymalna wartość? 100, 150 czy może 200 cm? To bardzo ważne pytanie, na które trzeba sobie odpowiedzieć, podobnie jak to dotyczące wydajności działania. Pozostałe istotne zmienne przy wyborze odpowiedniego modelu to m.in. prędkość tłoczenia powietrza, głośność czy długość kabla zasilającego, która w zależności od indywidualnych potrzeb może osiągać np. 300, 200 czy 150 cm. Znajdź kanałowy wentylatory wyciągowy lub innego typu w naszym sklepie!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel