Wspieranie roślin

( ilość produktów: 27 )

Wspieranie i organizacji roślin w growboxach i ogrodach

Kategoria "Wspieranie roślin" oferuje szeroką gamę produktów zaprojektowanych, by pomóc w utrzymaniu optymalnej postawy i zdrowia roślin. Od wstążek i drutów do wiązania, przez plastikowe tyczki, aż po klipsy i kolanka – każdy ogrodnik znajdzie tu coś dla siebie. Te akcesoria są niezbędne dla efektywnej organizacji przestrzeni uprawowej i są kluczowe dla zdrowego wzrostu i maksymalizacji plonów.

Akcesoria ogrodnicze do treningu roślin i innych prac ogrodniczych 

Akcesoria do wspierania roślin, takie jak drut ogrodowy czy tyczki plastikowe, znajdują zastosowanie przede wszystkim w treningu roślin typu SCROG i SOG. Ułatwiają one kontrolę nad kształtem i strukturą rośliny oraz ułatwią zaczepienie siatek elastycznych, co wpłynie na lepszą wydajność naszej uprawy. 

Klipsy, kolanka i opaski zaciskowe do podwiązywania roślin

Klipsy i kolanka do roślin to małe, ale niezwykle przydatne akcesoria, które ułatwiają kontrolę nad roślinami w fazie wzrostu. Są one prostymi, ale skutecznymi narzędziami do utrzymania roślin w pożądanej pozycji.

Podpórki do roślin o różnych długościach - stelaż podtrzymujący do roślin

Posiadamy szeroką gamę podpórek do roślin o różnej długości, od 45 cm aż do 120 cm. Te różnorodne rozmiary pozwalają na wsparcie roślin w różnych fazach ich rozwoju i są dostosowane do różnych typów upraw.

Długie zwykłe druty ogrodnicze i w miękkiej otulinie do różnych potrzeb w ogrodzie

Nasza oferta drutów ogrodniczych jest różnorodna i dopasowana do różnych potrzeb. Oferujemy zarówno zwykły drut, jak i drut w miękkiej otulinie, która zapewnia delikatne, ale pewne wsparcie dla roślin.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel