System WILMA

( ilość produktów: 12 )

System hydroponiczny Wilma

System samonawadniających doniczek Wilma może być używany z dowolnym podłożem uprawowym, w tym z glebą, kokosem, kamykami glinianymi (np. Plagron Euro Pebbles) lub wełną mineralną (np. wełna mineralna Grodan). W systemach Wilma składniki odżywcze (nawóz) jest przechowywane w podstawie systemu. Pompa wodna jest następnie używana do cyrkulacji roztworu odżywczego przez linie kroplujące i na zewnątrz przez kroplowniki umieszczone w każdej doniczce. Gdy proces ten się zakończy, roztwór wraca do zbiornika w celu ponownego użycia.

Dlaczego warto wybrać systemy hydroponiczne WILMA?

Systemy Wilma hydroponics są świetne dla początkujących lub ekspertów w dziedzinie uprawy roślin. Przede wszystkim nie trzeba ręcznie podlewać roślin i ma się większą kontrolę nad odżywaniem roślin. Każdy zestaw jest kompletny,zawiera pompę i wszystkie niezbędne części ; Wilma oferuje do wyboru wiele rozmiarów dzięki czemu jest możliwość dopasowania do większości popularnych obszarów uprawy.

 

Proponowane rozwiązanie składa się ze współpracujących ze sobą elementów, które pozwalają na szybkie zasadzenie wybranych gatunków w wodzie. Całość tworzy precyzyjnie działający system hydroponiczny Wilma pasujący do wielu namiotów uprawowych. Za wyborem tego produktu przemawia łatwość obsługi – prostota montażu i brak konieczności podlewania przekładają się na intuicyjność eksploatacji. Ergonomiczność użytkowania, solidność wykonania i stabilność ustawienia powodują, że sadzenie i doglądanie roślin staje się maksymalnie uproszczone.

 

Zastosowanie systemu hydroponicznego Wilma jest polecane także z uwagi na wysoki poziom ochrony rosnących w nim gatunków przed czynnikami zewnętrznymi. Ograniczenie ryzyka ataku szkodników i patogenów zwiększa prawdopodobieństwo uzyskania oczekiwanych plonów i zmniejsza ryzyko niepożądanych zmian, które mogą doprowadzić nawet do obumarcia uprawianych roślin. Wykorzystanie proponowanego zestawu sprzyja również lepszej ochronie przed skutkami zmian wartości pH i temperatury podłoża.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel