System WILMA

( ilość produktów: 12 )

System hydroponiczny Wilma

System samonawadniających doniczek Wilma może być używany z dowolnym podłożem uprawowym, w tym z glebą, kokosem, kamykami glinianymi (np. Plagron Euro Pebbles) lub wełną mineralną (np. wełna mineralna Grodan). W systemach Wilma składniki odżywcze (nawóz) jest przechowywane w podstawie systemu. Pompa wodna jest następnie używana do cyrkulacji roztworu odżywczego przez linie kroplujące i na zewnątrz przez kroplowniki umieszczone w każdej doniczce. Gdy proces ten się zakończy, roztwór wraca do zbiornika w celu ponownego użycia.

Dlaczego warto wybrać systemy hydroponiczne WILMA?

Systemy Wilma hydroponics są świetne dla początkujących lub ekspertów w dziedzinie uprawy roślin. Przede wszystkim nie trzeba ręcznie podlewać roślin i ma się większą kontrolę nad odżywaniem roślin. Każdy zestaw jest kompletny,zawiera pompę i wszystkie niezbędne części ; Wilma oferuje do wyboru wiele rozmiarów dzięki czemu jest możliwość dopasowania do większości popularnych obszarów uprawy

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel