Panele Led PRO

( ilość produktów: 45 )

Profesjonalne panele LED to sprawdzony sposób na doświetlenie upraw roślinnych w warunkach ich całkowitej izolacji od naturalnego źródła światła. W ofercie naszego sklepu znaleźć można nowoczesne panele LED Mars Hydro różnej wielkości i typu. Wszystkie prezentowane panele wyposażone są w nowoczesne diody LED o odpowiednio dobranej temperaturze-barwie światła, co pozwala wspomóc rozwój roślin na różnych etapach ich wzrostu, od momentu kiełkowania zaczynając, a na okresie kwitnienia kończąc. Do lampy Led Grow dokupić możesz również innego rodzaju akcesoria oświetleniowe tj. szyny do przesuwania paneli świetlnych, czy różnego rodzaju wieszaki i uchwyty do mocowania oświetlenia. Co warte podkreślenia, oferujemy wyłącznie markowy, sprawdzony w działaniu sprzęt oświetleniowy, dzięki któremu możesz planować i kontrolować poszczególne etapy wzrostu roślin.

Wydajne panele Led Grow do profesjonalnego zastosowania

Oferowane oświetlenie doskonale nadaje się do dużych upraw i można go używać przez cały okres rozwoju hodowli. Wysoka wydajność, którą wyróżnia się każdy proponowany przez nasz growshop w tej kategorii panel Led Grow, wnika z możliwości dostarczenia mocnej wiązki światła przy minimalnym zużyciu energii. Z tego względu wykonane w technologii ledowej lampy świetnie nadają się do całodobowego, długotrwałego działania. Polecamy je do tego celu także z uwagi na wieloletnią trwałość – dzięki nim można zapomnieć o częstej wymianie żarówek.

 

Wysoka jakość paneli Led Grow jest zasługą m.in. wykorzystania wyjątkowo solidnych diod Epistar SMD. Mimo swojej intensywności emitowane przez nie światło jest przyjazne dla wzroku i pozwala na swobodne wykonywanie wszelkich czynności w ramach uprawy, bez obaw o efekt oślepienia. Z uwagi na swoje zaawansowane parametry produkt ten znajduje zastosowanie zarówno w małych hodowlach, jak i obiektach o znacznej powierzchni, jak np. hale sportowe i wystawowe, hotele czy centra widowiskowe.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel