Filtry węglowe do wentylacji

( ilość produktów: 114 )

Koniec z uciążliwym zapachem w boxie dzięki filtrowym węglowym

Profesjonalne filtry węglowe (flltry antypyłkowe oraz antyzapachowe) do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach przeznaczonych do uprawy roślin zielonych. Zawarty w filtrach węgiel aktywny oraz filtr wstępny pochłaniają dużą część naturalnych zapachów powstających na etapie kwitnięcia roślin zielonych. Filtry węglowe z naszej oferty standardowo wyposażone są we wkłady węglowe o gwarantowanej trwałości około 12 miesięcy. Po tym czasie zużyty węgiel należy zastąpić nowym wkładem węglowym. Warto przy tej okazji od razu oczyścić lub wymienić filtr wstępny. Jesteśmy dystrybutorem również tego typu akcesoriów.

Prezentowane filtry węglowe dostępne są w wielu różnych wymiarach i co z tym związane, przeznaczone są do oczyszczania różnych ilości powietrza w określonej jednostce czasu. Największe z naszych filtrów radzą sobie z filtracją nawet 1200m3 powietrza na godzinę. Co warte podkreślenia, prezentowane filtry charakteryzują się wysoką skutecznością działania, precyzyjnym wykonaniem i wynikającym z niego estetycznym wyglądem zewnętrznym. Jeśli szukasz skutecznego filtru węglowego, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z charakterystyką naszych produktów.

 

Uprawa niektórych roślin wiąże się z koniecznością poradzenia sobie z niechcianym zapachem. Jak go zneutralizować w razie potrzeby? Z pomocą przychodzi filtr węglowy powietrza do boxa, który odpowiada za pochłanianie niepożądanej woni. Jego użycie jest bardzo łatwe i szybko przynosi oczekiwane rezultaty. Dzięki niemu można zapomnieć o ryzyku przedostania się zapachu do innych pomieszczeń czy na zewnątrz. To szczególnie istotne w przypadku hodowli, które wymagają dyskrecji, a ich właścicielowi zależy na nieujawnianiu swojej uprawy.

 

Jak dobrać filtr węglowy?

Jakie aspekty uwzględnić przy wyborze odpowiedniego modelu? Kluczowa jest wydajność, o której świadczy ilość powietrza, jaką dany filtr węglowy może z powodzeniem zaabsorbować w ciągu określonego czasu. Standardowym parametrem stosowanym do wskazywania efektywności działania neutralizatora jest objętość gazu wyrażona w metrach sześciennych, którą w godzinę może „przerobić” dany model. Wraz ze wzrostem wartości rośnie wydajność, a także cena, dlatego zastanów się, na którym z tych aspektów bardziej Ci zależy.

 

Szeroki wybór filtrów węglowych do boxa

Oferowane produkty mają bogate właściwości absorpcyjne, które są rezultatem wykorzystania wkładu w formie węgla aktywnego. Jego porowata powierzchnia w połączeniu z naturalną zdolnością naturalizacji różnorakich substancji sprawia, że jest to bardzo efektywny filtr powietrza, który doskonale nadaje się do boxa. Nasz growshop zapewnia szeroki wybór absorberów węglowych – zapraszamy do składania zamówień!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel