Filtry węglowe Croco® Filters

( ilość produktów: 12 )

W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy bezpieczne i łatwe w montażu profesjonalne węglowe filtry Croco Filters. Oferujemy szeroką gamę modeli zróżnicowanych pod względem wysokości, średnicy przyłącza, wagi, wydajności i żywotności. Urządzenia skutecznie usuwają nieprzyjemne zapachy i aromaty z growboxów, eliminują pleśniowe zarodniki oraz wszelkiego rodzaju szkodliwe cząsteczki, które stwarzają zagrożenie dla roślin i upraw hydroponicznych.

Croco Filters - wydajne i łatwe w obsłudze filtry powietrza

Urządzenia wyposażone są w wytrzymały i solidny filtr wstępny. Wybierając artykuły tej marki, masz pewność produktów spełniających standardy i normy jakości, które zostały wykonane przy użyciu zaawansowanej technologii. Wysoki poziom wydajności, bezpieczeństwa i efektywności działania, to kluczowe atrybuty wyrobów oferowanych w tej kategorii asortymentowej. Szukasz trwałych i niezawodnych urządzeń filtrujących powietrze w Twoim growboxie? Postaw na akcesoria cenionego wśród hodowców producenta - Croco Filters - które w dobrej cenie oferuje nasz growshop!

 

Jeśli zastanawiasz się, który z wielu dostępnych modeli wybrać, weź pod uwagę przede wszystkim swoje wymagania. Przemyśl, jak dobra ma być wydajność działania - określa się ją za pomocą parametru m3/h, który wskazuje, jak dużo zapachów jest w stanie w ciągu godziny zaabsorbować dany egzemplarz filtra Croco Filters. Im wyższa wartość tego wskaźnika, tym efektywniejsze pochłanianie niepożądanych woni i odorów. Przy wyborze produktu znaczenie mają także rozmiary przyłącza, do których jest dostosowany.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel