Akcesoria do nawadniania roślin

( ilość produktów: 534 )

Asortyment do nawadniania roślin


W asortymencie sklepu GROWTENT znajdziecie Państwo bogaty wybór urządzeń i akcesoriów służących do nawadniania roślin uprawianych pod dachem. W naszej ofercie posiadamy, zarówno gotowe zestawy nawadniające metodą kropelkową (wykorzystujące blumaty), jak i systemy do upraw hydroponicznych. Ponad to dysponujemy szerokim wachlarzem wszystkich elementów, potrzebnych do własnoręcznego stworzenia funkcjonalnego systemu nawadniającego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, każdej uprawy. Polecamy Państwa uwadze filtry odwróconej osmozy do wody oraz napowietrzacze, dzięki którym zyskacie pewność, ze stosowana przez Was woda, będzie dobra dla Waszych upraw. Sprzedawane przez nas timery pozwolą zautomatyzować nawadnianie, przez ustalenie jego czasu trwania i częstotliwości.Dowiedz się więcej
Podlewanie roślin wodą butelkową
Podczas naszej wieloletniej pracy z klientami często spotykaliśmy się z pytaniem czy można podlewać rośliny wodą mineralną / butelkowaną ? 
Pierwszy aspekt który przychodzi nam na myśl jest oczywiście związany z finansami, woda ze sklepu będzie znacznie bardziej kosztownym rozwiązaniem. Jeśli jednak na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych roślin stajemy przed dylematem “czy warto” ?
 
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel