Maty i kable grzewcze

( ilość produktów: 14 )

Maty i kable grzewcze do roślin

Maty i kable grzewcze są często niezbędnym wyposażeniem growboxów czy niewielkich szklarni stosowanych w uprawach domowych. Sprzyjają ukorzenianiu się roślin i zwiększają skuteczność podczas fazy kiełkowania. Są w stanie również zapewnić odpowiednie warunki do uprawy roślin kolekcjonerskich.

Różne warianty mat i kabli grzewczych

W naszej ofercie znajdziesz jakościowe maty oraz kable grzewcze, o różnych mocach i wymiarach, dzięki czemu możesz dokonać zakupu, który będzie jak najdokładniej dopasowany do Twoich oczekiwań. Oprócz tego znajdziesz u nas również termostaty cyfrowe, które pozwolą na utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które świetnie sprawdzą się w procesie klonowania, ukorzeniania oraz uprawy dorosłych roślin, zapewniając stabilne warunki do rozwoju sadzonek. Pamiętaj, że utrzymywanie odpowiedniej temperatury jest niezbędne do prawidłowego rozwoju rośliny na każdym etapie. Z myślą o potrzebach wszystkich growerów uwzględniliśmy w ofercie maty i kable grzewcze renomowanych producentów. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami, które znajdziesz w naszej ofercie!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel