Growboxy - namioty uprawowe

( ilość produktów: 204 )

Profesjonalna uprawa roślin w warunkach domowych, w garażu, piwnicy lub na strychu domu, nigdy nie była i nigdy nie będzie zadaniem prostym. Wręcz przeciwnie, jest to zadanie złożone, wymagające poniesienia odpowiednio dużych nakładów finansowych. Do rozpoczęcia domowej uprawy potrzebować będziemy nowoczesnego sprzętu tj. profesjonalne namioty uprawowe, specjalistyczne oświetlenie, urządzenia wentylacyjnesprzęt nawadniający oraz odpowiednio dopasowane zestawy odżywek.

Namioty uprawowe - mikroklimat dla rozwoju roślin

Namioty uprawowe dzięki grubym ściankom i szczelnemu zamknięciu pozwalają na odizolowanie roślin od warunków zewnętrznych, mamy więc pełną kontrolę nad wilgotnością, oświetleniem i temperaturą hodowli. To z kolei pozwala na wydajną i satysfakcjonującą uprawę roślin jadalnych, ziół czy roślin dekoracyjnych przez okrągły rok, nawet jesienią i zimą, w mieszkaniu, piwnicy czy garażu. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych folii wnętrze growboxów odbija światło, co ułatwia roślinom przeprowadzenie fotosyntezy – dzięki temu są zdrowe i silne.

Szeroka oferta growboxów i akcesoriów

Oferowane przez nas growboxy to różnej wielkości namioty uprawowe, szczelnie zamykane, z opcją instalacji wewnętrznego oświetlenia, z możliwością podpięcia systemu wentylacyjnego czy systemu nawadniającego. Prócz namiotów oferujemy również różnego rodzaju uchwyty, wieszaki i haki podtrzymujące z linkami do paneli i lamp Led Grow lub innych typów lamp i urządzeń wentylacyjnych, a także taśmy izolacyjne do zabezpieczania namiotów.

Szeroki wybór łączników, stelaży i płytek do rozbudowy umożliwia dopasowanie growboxa do swoich potrzeb - dowolnego rozbudowywania i powiększania tak, by pomieścił wszystkie rośliny, a także dodawania kolejnych elementów.

Dla kogo namioty uprawowe?

Growbox to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników całorocznej uprawy roślin i początkujących hodowców. Nawet podstawowe wyposażenie pozwoli rozpocząć swoją przygodę z profesjonalną hodowlą, a ściśle kontrolowane warunki wewnątrz namiotu zapewnią najlepsze miejsce do wzrostu dla uprawianych roślin.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel