Lampy LED Grow do uprawy roślin

( ilość produktów: 185 )

Nowoczesne oświetlenie ledowe to doskonały sposób na usprawnienie uprawy roślin w warunkach domowych, w całkowitej lub częściowej izolacji od naturalnego światła słonecznego. W ofercie sklepu Growtent znajdziesz szereg profesjonalnych zestawów oświetleniowych typu Led Grow, w tym panele Led z serii PROCOB i Regular, a także wyjątkowo wygodne w stosowaniu, nowoczesne panele producenta Mars Hydro. Możesz wybierać pomiędzy panelami oferującymi różną moc oświetlenia, kąt padania oraz spektrum światła. Niezależnie od modelu, jaki wybierzesz, pragniemy zapewnić, że wszystkie lampy Led Grow to dobre wsparcie na cały okres rozwoju rośliny, od momentu jej kiełkowania, przez okres wzrostu, aż po kwitnięcie lub owocowanie. Nowoczesne oświetlenie ledowe to nie tylko lepsze warunki do uprawy roślin, szybszy ich wzrost i większe plony, ale także dłuższa żywotność lamp, mniejsze ilości ciepła emitowanego przez lampy oraz mniejszy pobór energii elektrycznej. Jeżeli szukasz profesjonalnego oświetlenia, lampy Led Grow to obecnie najlepsze rozwiązanie dla domowych upraw roślinnych.

Decyzja o rozpoczęciu uprawy w pomieszczeniu zamkniętym wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednym z najważniejszych aspektów, które pozwala zagwarantować roślinom prawidłowy wzrost, jest oświetlenie. Popularnym jego źródłem są lampy LED – ponieważ wyróżniają się licznymi zaletami, a do tego są uniwersalne w zastosowaniu i korzystne cenowo, sięga po nie coraz więcej osób. Nasz growshop oferuje je w tej kategorii – zachęcamy do jej przejrzenia każdego, kto poszukuje ledowego oświetlenia do hodowli.

Lampy Led do uprawy – dlaczego warto?

Szacuje się, że oświetlenie ledowe może pracować nawet 50 000 godzin bez przerwy. Oznacza to nawet kilkanaście lat użytkowania, a więc znika konieczność częstych wymian tak jak dzieje się w przypadku standardowych żarówek. Przekłada się to bezpośrednio na ograniczenie kosztów hodowli. Taki sam efekt przynosi niskie zużycie prądu – lampy Led do uprawy roślin wykorzystują go w minimalnym stopniu. W połączeniu z wieloletnią żywotnością pozwala to na ich zastosowanie w celu ciągłego, nieprzerwanego świecenia przez całą dobę.

Zalety lamp LED w uprawie roślin

Dzięki lampom LED np. z serii Grow Light czy Full Spectrum możliwe jest zapewnienie niezawodnego oświetlenia przez bardzo długi czas. Znakomita żywotność idzie w parze z dobrą odpornością na awarie i uszkodzenia wynikające np. z nagłych zmian napięcia. Co równie istotne, oferowane produkty są wykonane w technologii, która gwarantuje wysoką wydajność świetlną, czyli w pełni zadowalającą efektywność i jakość wiązki w zestawieniu z niewielkimi ilościami pobieranej energii.

Do inwestowania w lampy LED z serii Grow Light, Full Spectrum, PRO czy COB zachęcają też inne zalety, wśród których można wymienić m.in. brak nagrzewania się ich powierzchni. To z kolei przekłada się na bezpieczeństwo stosowania wynikające z maksymalnego ograniczenia ryzyka pożaru i oparzenia się dotknięciem panelu. Ponieważ temperatura tego rodzaju lamp pozostaje relatywnie niska, można je stosować nawet na małej powierzchni w dużych ilościach egzemplarzy o znacznej mocy.

Sięgając w uprawie po lampy LED Grow Light czy Full Spectrum, pod warunkiem dobrania modeli o odpowiednich parametrach, można mieć pewność skutecznego wsparcia rośliny w fotosyntezie i wzroście na każdym etapie jej rozwoju. Polecamy ich zakup z myślą o uzyskaniu jak najobfitszych i najlepszych jakościowo plonów!

Doświetlanie lampami Led Grow w trakcie zimy

Nasz sklep internetowy zapewnia lampy Led Grow do roślin od znanych producentów. Cena tych artykułów jest wyjątkowo korzystna. Dzięki nim możesz zatroszczyć się o stan swojej kolekcji i zadbać o to, by przez cały rok rosła ona zdrowo i bezproblemowo. Jest to istotne zwłaszcza w zimowych miesiącach, kiedy dostęp do naturalnego światła jest ograniczony. Odbija się to na kondycji delikatnych, tropikalnych okazów. W takich warunkach mogą one nie przetrwać do wiosny, dlatego warto postawić na sposoby uprawy wspierające ich wzrost.

Proponowane przez nas lampy to rozwiązanie wielu problemów, takich jak żółknące liście, zniekształcenia czy zamierające i usychające stożki wzrostu. Wspierają one bowiem aktywny proces fotosyntezy, niezbędny do prawidłowego wzrostu i do dostarczania pokarmu wszystkim filodendronom, monsterom czy alokazjom dekorującym wnętrze Twojego domu. Proponowane przez nas produkty mogą znajdować się bardzo blisko doniczek, co umożliwia wygodne zamocowanie ich na parapecie czy półce.


Dowiedz się więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel