ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN

( ilość produktów: 27 )

W tym dziale nasz growshop oferuje w dobrej cenie chemiczne środki ochrony roślin. W ciągłej dystrybucji mamy preparaty grzybobójcze, chwastobójcze i owadobójcze. Produkty sprzedajemy w postaci gotowych do użycia maści, sprayów, emulsji, a także granulatów i koncentratów przygotowanych do sporządzenia zawiesiny wodnej niezbędnej do oprysków. Proponowane artykuły przeznaczone są do zapobiegania chorobom w amatorskich uprawach ogrodniczych, jak i rolnych prowadzonych przez komercyjne gospodarstwa. Dzięki nim owoce, warzywa czy zboża w okresie intensywnego wzrostu są mniej podatne na działanie szkodników, a uzyskiwane plony są większe i jakościowo lepsze.

Grzybobójcze środki ochrony roślin - skuteczne fungicydy do oprysków

W tej grupie chemicznych środków znajdziesz fungicydy o szerokim spektrum działania. Sprzedajemy preparaty do stosowania zapobiegawczego w skutecznej ochronie przed wieloma chorobami grzybiczymi (m.in. szarą pleśnią, kędzierzawością liści, parchem). Zastosowane przed zbiorem hamują kiełkowanie szkodliwych zarodników i pozwalają na uzyskanie dorodnego i zdrowego plonu. Opryski do roślin to skuteczna metoda walki z grzybami i bakteriami.

Środki owadobójcze do roślin ozdobnych, warzyw, krzewów i drzew owocowych

W amatorskich i profesjonalnych uprawach właściwie dobrane środki owadobójcze do roślin stanowią klucz do sukcesu. Oferujemy bogaty wybór substancji chemicznych do ochrony przeciwko szkodnikom, zarówno uniwersalnych, jak i dedykowanych konkretnym gatunkom insektów. Po wykonaniu oprysku we właściwym terminie związki te bardzo szybko i dokładnie rozmywają się na żerujących szkodnikach.

Internetowy growshop to miejsce, gdzie w korzystnej cenie kupisz preparaty owadobójcze przeciwko mszycom, miodówkom, przędziorkom, larwom misecznika i innym gatunkom. W sklepie growtent.pl oprócz artykułów do oprysków mamy również maści do zabezpieczania ran drzew i krzewów, powstałych na skutek uszkodzeń mechanicznych bądź szczepień. Zapraszamy do składania zamówień na chemiczne środki ochrony roślin ozdobnych, warzyw, krzewów i drzew owocowych!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel