Pozostałe akcesoria

( ilość produktów: 22 )

W kategorii "Pozostałe akcesoria" znajdują się wszelkiego rodzaju dodatki niezbędne w każdym ogrodzie. Znajdziesz tu takie produkty jak sznurek ogrodniczy, sita, maty ogrodnicze i kapilarne oraz inne przydatne w ogrodzie rzeczy. Są to produkty, które ułatwiają codzienną pielęgnację roślin i zarządzanie przestrzenią ogrodniczą.

Sito do przesiewania ziemi - do przesiewania gleby, kamieni i liści

Oferujemy różne rodzaje sit ogrodniczych, w tym sita zwykłe i sita 2w1, które są niezwykle funkcjonalne i ułatwiają przygotowanie gleby do uprawy. Dzięki nim możesz skutecznie oddzielić niepożądane elementy od użyźnionej ziemi.

Jak wymieszać ziemie? Użyj tacy porządkowej do mieszania gleby

Tace porządkowe do mieszania ziemi to praktyczny gadżet, który ułatwia przygotowanie mieszanki glebowej. Są one szczególnie przydatne, gdy potrzebujesz dokładnie wymieszać różne rodzaje podłoża w kontrolowanych warunkach.

Trwała suszarka metalowa do ziół i kwiatów - trwalsza alternatywa dla elastycznych suszarek 

Metalowa suszarka do kwiatów i ziół o wymiarach 60x40 cm to praktyczne narzędzie dla każdego, kto chce naturalnie suszyć swoje rośliny. Solidna konstrukcja i odpowiedni rozmiar sprawiają, że jest to produkt nie tylko wydajny, ale i trwały.

Wygodne łopatki ogrodnicze z wysokimi bokami 

Łopatki z wysokimi bokami to niezbędne narzędzie dla każdego ogrodnika. Wysokie brzegi pomagają w efektywnym przenoszeniu gleby, nawozów czy kompostu, minimalizując jednocześnie ryzyko rozsypania materiału. Są to praktyczne akcesoria, które sprawdzą się w różnorodnych zadaniach ogrodniczych.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel