Mierniki Adwa

( ilość produktów: 9 )

ADWA (Advanced Digital Water Analysis) to węgierska firma produkująca wysokiej klasy urządzenia do laboratoryjnego badania wody. W ofercie sklepu Growtent znajdziecie Państwo szeroki wachlarz mierników TDS, pH oraz ORP. Oferujemy zarówno małe testery kieszonkowe, jak i większe mierniki przenośne oraz duże mierniki stołowe. Urządzenia pomiarowe firmy ADWA idealnie nadają się do analizy wody w systemach hydroponicznych, jak i mierzenia roztworów nawozów z wodą, służących do podlewania roślin zasadzonych w podłożu kokosowym, czy ziemi. Oprócz kompletnych mierników EC i pH, dysponujemy również wymiennymi elektrodami do mierników. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo również szereg płynów do kalibracji mierników. Zapraszamy do zakupów.

Mierniki ADWA - precyzyjne mierniki dla różnych wartości

Mierniki od węgierskiej firmy ADWA są znaną i cenioną opcją dla profesjonalistów i hobbystów w różnych dziedzinach, takich jak ogrodnictwo, akwarystyka czy przemysł. Charakteryzują się wysoką precyzją pomiarów, łatwością użycia i trwałością. ADWA oferuje szeroką gamę mierników, które spełnią różnorodne potrzeby pomiarowe.

Elektrody wymienne do mierników ADWA - przedłuż żywotność swojego miernika

W naszym sklepie dostępne są elektrody wymienne do mierników ADWA, co stanowi praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą przedłużyć żywotność swojego urządzenia. Wymienne elektrody są łatwe w instalacji i utrzymaniu, dzięki czemu możesz być pewny dokładności i niezawodności swoich pomiarów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel