Bezpieczeństwo

Wiemy, jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo osób robiących zakupy przez internet.

Dlatego w celu ochrony danych osobowych wszystkich klientów stosujemy algorytm szyfrujący SSL: sha256WithRSAEncryption działający na 256 bitach. Gwarantuje to bezpieczne i dyskretne zakupy, przy których nie musisz się martwić, że ktoś pozna Twoje poufne dane.

 

 

 

 W naszym sklepie możesz bezproblemowo zrobić zamówienie bez konieczności rejestracji

 

 

 

Możliwość odbioru w jednym z wielu punktów DPD ("Strefa paczki") lub w oddziałach DPD na terenie całej Polski.

 

 

 

Dzięki dedykowanemu serwerowi wszystkie dane zamieszczone na naszej stronie są 100% bezpieczne. Ponadto zapewnia on stabilną i szybką pracę.

 

 

 

Nigdy nie przekazywaliśmy i nigdy nie przekażemy żadnych danych osobowych firmom/osobom trzecim. Robiąc u nas zakupy możesz być pewny, że Twoje dane są bezpieczne.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel