Stacje pogody

( ilość produktów: 17 )

Wygodne i praktyczne urządzenia do odczytu temperatury, wilgotności powietrza oraz innych parametrów meteorologicznych ułatwiają w znaczącym stopniu uprawę roślin w domowych warunkach, zwłaszcza w growboxach. Dzięki nim można kontrolować temperaturę, a kompaktowa stacja pogody z sensorem stale dostarcza cennych informacji o warunkach uprawy.

Monitorowanie temperatury

Mierniki i stacje pogody stanowią istotny element wyposażenia przydomowej szklarni czy dużych growboxów. Dostarczają one wielu informacji, są precyzyjne i łatwe w obsłudze. Elektroniczna stacja pogody pozwala na odczytanie aktualnej temperatury. Zegar i czujnik wilgotności pozwalają uzyskać szczegółowe informacje o warunkach uprawy. Stacje pogody i mierniki można ustawiać w zasadzie wszędzie, gdzie tylko potrzeba. To małe, praktyczne urządzenia, dzięki którym otrzymujemy informację o interesujących nas parametrach. Przyrządy pomiarowe, termometry oraz higrometry stanowią idealne uzupełnienie domowego wyposażenia podczas hodowli i uprawy roślin. Dzięki czytelnym, elektronicznym wyświetlaczom oraz zróżnicowanemu designowi – każdy znajdzie model dla siebie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel