Mierniki Milwaukee

( ilość produktów: 15 )

Milwaukee jest dynamicznym światowym producentem oprzyrządowania elektrochemicznego do analizy wody do pomiaru pH, redoks, przewodnictwa, zasolenia, rozpuszczonego tlenu, temperatury, mętności, chloru, amoniaku, chlorków, fosforanów, żelaza itp. Milwaukee obsługuje wszystkie rynki, na których wymagane są pomiary jakości wody: rynek laboratoryjny, żywność i napoje, środowisko, edukacja i rząd, uzdatnianie wody i ścieków, farmacja i biotechnologia, chemia, rolnictwo i ogrodnictwo, hydroponika, akwaria, baseny itp.

Milwaukee Instruments pomaga  ogrodnikom , winiarzom, piwowarom, technikom przy obsłudze basenów, chłodnic oraz nauczycielom i innym osobom w podnoszeniu ich standardów. Mierniki Milwaukee są produkowane w UE od ponad 30 lat

Ich flagowymi produktami są mierniki ph wody produkowane w Unii Europejskiej. Milwaukee oferuje także mierniki stężenia nawozu- konduktometry, luxomierze czy sondy do pomiaru kwasowości gleby/ziemi. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel