Mierniki Milwaukee

( ilość produktów: 29 )

Odczyn pH ma kluczowe znaczenie dla uprawy roślin. Wiele gatunków ma specyficzne oczekiwania co do kwasowości lub zasadowości gleby lub podłoża, w którym będą uprawiane. Utrzymanie odpowiedniego poziomu pH pozwala na osiąganie najlepszych efektów uprawy.

Parametry techniczne mierników Milwaukee

Przyrządy miernicze do analizy próbek gleby i roztworów wodnych posiadają wiele przydatnych funkcji. Obejmują urządzenia do pomiaru kwasowości gleby / wody, badają stężenie substancji w roztworze oraz jakość wody pitnej. Należą do nich urządzenia wykonane w różnych technologiach – mierniki kwasowości, konduktometry czy testery przewodności. Mają dużą tolerancję dla panującej temperatury (od 0 do 50°C), są odporne na wilgotność (RHmax wynosi 95%). Dzięki funkcji ATC podają wiarygodny wynik, który jest zgodny z rzeczywistymi, uśrednionymi wartościami. Urządzenia charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, można je łatwo przenosić. Dzięki długiemu okresowi działania baterii (300h) nie trzeba pamiętać o ich wymianie. 

Zastosowanie przyrządów pomiarowych

Ze względu na wysoką uniwersalność, mierniki mogą służyć do:

  • dawkowania nawozów i ustalania pH wody w branży rolniczej i ogrodniczej,
  • sprawdzania przydatności płynów solarnych w panelach słonecznych,
  • badania czystości i pH wody akwariowej,
  • określania poziomu kwasowości próbek wykorzystywanych w przemyśle chemicznym,
  • badania próbek alkoholi i wyrobów przemysłu winiarskiego i browarniczego,
  • obsługi basenów, kąpielisk i akwenów wodnych.

Mierniki pH gleby i mierniki doglebowe od Milwaukee - łatwe do użycia mierniki

Mierniki pH gleby/doglebowe od firmy Milwaukee to zaawansowane narzędzia, które gwarantują precyzyjne i niezawodne wyniki. Zostały zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania oraz dokładności, dzięki czemu są niezbędne dla profesjonalnych ogrodników i hodowców roślin.

Wielofunkcyjne Combo Metry - zmierz kilka parametrów jednym urządzeniem od Milwaukee

Combo metery od Milwaukee to wielofunkcyjne urządzenia mierzące różne parametry jak pH, przewodnictwo elektryczne i temperatura. Zaprojektowane z myślą o zaawansowanych zastosowaniach ogrodniczych, oferują one szeroki zakres pomiarów w jednym urządzeniu.

Płyny do kalibracji i konserwacji od Milwaukee - sprawdzone płyny od uznanego producenta mierników firmy Milwaukee z USA

Płyny kalibracyjne i konserwujące od Milwaukee to kluczowe produkty dla utrzymania precyzji i wydajności mierników i ich elektrod. Zapewniają one dokładne kalibracje i przedłużają żywotność elektrod, co jest niezbędne dla uzyskania wiarygodnych wyników pomiarów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel