Mierniki Milwaukee

( ilość produktów: 29 )

Odczyn pH ma kluczowe znaczenie dla uprawy roślin. Wiele gatunków ma specyficzne oczekiwania co do kwasowości lub zasadowości gleby lub podłoża, w którym będą uprawiane. Utrzymanie odpowiedniego poziomu pH pozwala na osiąganie najlepszych efektów uprawy.

Parametry techniczne mierników Milwaukee

Przyrządy miernicze do analizy próbek gleby i roztworów wodnych posiadają wiele przydatnych funkcji. Obejmują urządzenia do pomiaru kwasowości gleby / wody, badają stężenie substancji w roztworze oraz jakość wody pitnej. Należą do nich urządzenia wykonane w różnych technologiach – mierniki kwasowości, konduktometry czy testery przewodności. Mają dużą tolerancję dla panującej temperatury (od 0 do 50°C), są odporne na wilgotność (RHmax wynosi 95%). Dzięki funkcji ATC podają wiarygodny wynik, który jest zgodny z rzeczywistymi, uśrednionymi wartościami. Urządzenia charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, można je łatwo przenosić. Dzięki długiemu okresowi działania baterii (300 h) nie trzeba pamiętać o ich wymianie.

Zastosowanie przyrządów pomiarowych

  • Ze względu na wysoką uniwersalność, mierniki mogą służyć do:
  • dawkowania nawozów i ustalania ph wody w branży rolniczej i ogrodniczej,
  • sprawdzania przydatności płynów solarnych w panelach słonecznych,
  • badania czystości i pH wody akwariowej,
  • określania poziomu kwasowości próbek wykorzystywanych w przemyśle chemicznym,
  • badania próbek alkoholi i wyrobów przemysłu winiarskiego i browarniczego,
  • obsługi basenów, kąpielisk i akwenów wodnych.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel