Najnowsze wpisy

Nawozy BioBizz – organiczny sposób na wspomaganie upraw.
Nawozy BioBizz – organiczny sposób na wspomaganie upraw.Rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że coraz bardziej intensywnie odchodzi się od upraw wspomaganych nawozami sztucznymi. Trend ten jest zauważalny nie tylko wśród growerów, ale widoczny jest w ogóle rolnictwa.
Czytaj dalej
Używanie włókien kokosowych w uprawie
Używanie włókien kokosowych w uprawieCzasy stosowania ziemi ogrodowej jako jedynego medium uprawowego powoli przemijają. Obecnie w domowych uprawach dominuje trend korzystania z podłoży bezglebowych, które pozwalają na bardziej optymalne sterowanie rozwojem roślin.
Czytaj dalej
Dobór oraz dawkowanie nawozów advanced nutrients
Dobór oraz dawkowanie nawozów advanced nutrients Jeśli zastanawiasz się jakie produkty od Advanced Nutrients będą odpowiednie dla Ciebie to dobrze trafiłeś! Artykuł opisuje wszystkie produkty tj. ukorzeniacze, boostery, dodatki i polepszacze, dowiedz się jak dobierać produkty i jak je mieszać ze sobą.
Czytaj dalej
Lampy HPS - czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o HPS'ach do roślin
Lampy HPS - czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o HPS'ach do roślinZastanawiałeś się jak działają lampy HPS, chciałbyś poznać ich sposób działania aby móc lepiej dopsować konkretną żarówkę do swoich potrzeb. Koniecznie przeczytaj nasz artykuł
Czytaj dalej
Nawozy marki Plagron stosowanie serii Alga, Terra, Hydro oraz Coco
Nawozy marki Plagron stosowanie serii Alga, Terra, Hydro oraz Coco

Jesli kiedyś zastanwiałeś sie jaką seriie produktów od Plagrona wybrać / które produkty są dla Ciebie, niniejszy artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz tu informacje takie jak np dawnokwanie dla poszczegolnych seri tzn Alga, Terra, Hydro czy Coco. Artykuł objaśni ci również jeden z najwazniejszych aspektów planowania uprawy tzn jaki rodzaj ziemi (np plagron lightmix) dobrać do konkretnej odżywki. 


Czytaj dalej
Dawkowanie nawozów Advanced Nutrients
Dawkowanie nawozów Advanced NutrientsTabele przedstawiające przykładowe dawkowanie nawozów firmy Advanced Nutrients
Czytaj dalej
Dawkowanie nawozów Hesi
Dawkowanie nawozów HesiTabele przedstawiające przykładowe dawkowanie nawozów firmy Hesi
Czytaj dalej
Dawkowanie nawozów Biobizz
Dawkowanie nawozów BiobizzTabele przedstawiające przykładowe dawkowanie nawozów firmy Biobizz
Czytaj dalej
Dawkowanie nawozów Canna
Dawkowanie nawozów CannaTabele przedstawiające przykładowe dawkowanie nawozów firmy Canna
Czytaj dalej
Dawkowanie nawozów Plagron
Dawkowanie nawozów PlagronTabele przedstawiające przykładowe dawkowanie nawozów firmy Plagron
Czytaj dalej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel