Najnowsze wpisy

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczenia, dzięki neutralizorom zapachów
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczenia, dzięki neutralizorom zapachówDom jest miejscem, w którym zawsze rozpościera się pełno zapachów. Codzienne gotowanie, zabawy dzieci czy sierść zwierząt przynoszą różne aromaty, które mogą wpływać na nasze samopoczucie w domu. Ciężko jest sprawić, żeby zapach w domu przez cały czas był idealny, jednak przebywanie w odrzucającym aromacie z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych.
Czytaj dalej
Fotorelacja papryczek chilli vol.6
Fotorelacja papryczek chilli vol.6Kolejna odsłona serii upraw papryk chilli
Czytaj dalej
5 najłatwiejszych roślin do uprawy
5 najłatwiejszych roślin do uprawy

Czy marzysz o rozpoczęciu domowej hodowli roślin i nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, które warzywa będą łatwe w uprawie? Oto krótki przewodnik po roślinach, od których warto zacząć przygodę z ogrodnictwem.


Czytaj dalej
Nicienie pomocne w walce z larwami ziemiórek
Nicienie pomocne w walce z larwami ziemiórekZiemiórki są małymi, czarnymi muszkami, które mogą wyrządzić duże szkody w domowych i balkonowych kwietnikach. Osiągają długość do 4 mm, mają ciemno-szare zabarwienie ciała, czułki i charakterystyczne, długie nogi.
Czytaj dalej
Wykorzystanie wentylatorów kanałowych w uprawach roślin zielonych
Wykorzystanie wentylatorów kanałowych w uprawach roślin zielonychRośliny do swojego rozwoju potrzebują odpowiedniej ilości tlenu i dwutlenku węgla. O ile przy otwartych uprawach nie będzie z tym żadnego problemu, to w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji może być trudno zapewnić optymalne warunki.
Czytaj dalej
Wykorzystanie nawozów sztucznych w domowych uprawach roślin
Wykorzystanie nawozów sztucznych w domowych uprawach roślin

Bywa, że określenie nawozy sztuczne budzi wyłącznie skojarzenia z syntetycznymi środkami chemicznymi szkodliwymi dla środowiska. Jednak warto wiedzieć, że sztuczne nawozy mają niebagatelny wpływ na wzrost roślin oraz ich wygląd – dotyczy to również roślin doniczkowych ozdabiających wnętrza domów.


Czytaj dalej
Fotorelacja papryczek chilli vol.4
Fotorelacja papryczek chilli vol.4 Aktualizacja fotorelacji uprawy papryk chilli, część 4.
Czytaj dalej
Jak używać doniczek torfowych?
Jak używać doniczek torfowych?Doniczki torfowe świetna alternatywa dla tradycyjnie stosowanych pojemniczków wykorzystywanych do wysiewu nasion i tworzenia rozsad roślin.
Czytaj dalej
Jak działa spłuczka AQUAvalve w systemie Autopot
Jak działa spłuczka AQUAvalve w systemie AutopotArtykuł objaśnia sposób działania oraz mozliwości wykorzystania spłuczki / pływaka AQUAvalve z systemu Autopot
Czytaj dalej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel