Najnowsze wpisy

Fotorelacja papryczek chilli vol.2
Fotorelacja papryczek chilli vol.2Aktualizacja fotorelacji papryczek chilli
Czytaj dalej
Jaki rodzaj doniczek najlepszy jest do uprawy indoor?
Jaki rodzaj doniczek najlepszy jest do uprawy indoor?Podejmując się uprawy indoor z reguły growerzy skupiają się na wyposażeniu swoich growboxów w jak najlepsze systemy oświetlenia, wentylacji, czy nawadniania, nie zwracając zbytniej uwagi na doniczki w jakich uprawiają oni swoje rośliny.
Czytaj dalej
Jak odpowiednio przechowywać mierniki PH
Jak odpowiednio przechowywać mierniki PHOdpowiedni poziomu kwasowości podłoża w uprawach roślin, jest elementem niezwykle istotnym dla ich prawidłowego rozwoju.
Czytaj dalej
Podłączenie dwubiegowego wentylatora Quiet
Z wpisu dowiesz się jak podłaczyć dwubiegowy wentylator typu quiet / Jak wpiąć kabel zasilający do dwubiegowego wentylator typu quiet
Czytaj dalej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel