Ciekawostki

Przechowywanie nasion
Przechowywanie nasionNasiona są punktem wyjścia każdej uprawy, dlatego niezwykle istotne jest ich odpowiednie przechowywanie przed zasadzeniem.
Czytaj dalej
Uprawy w growtentach z zastosowaniem oświetlenia LED
Uprawy w growtentach z zastosowaniem oświetlenia LEDŻarówki LEDowe zyskują coraz większe zainteresowanie wśród growerów. Wiele z dostępnych na rynku modeli lamp LED, jest dużo bardziej efektywna od standardowo stosowanych lamp HID
Czytaj dalej
Dlaczego metoda uprawy z nasion jest lepsza od klonowania?
Dlaczego metoda uprawy z nasion jest lepsza od klonowania?Klonowanie było swego czasu bardzo popularną, metodą uprawy roślin, jednak coraz większa ilość growerów praktykujących ten sposób uprawy, powraca do nasion, jako metody choć wymagającej więcej czasu, dającej lepsze efekty końcowe.
Czytaj dalej
Używanie włókien kokosowych w uprawie
Używanie włókien kokosowych w uprawieCzasy stosowania ziemi ogrodowej jako jedynego medium uprawowego powoli przemijają. Obecnie w domowych uprawach dominuje trend korzystania z podłoży bezglebowych, które pozwalają na bardziej optymalne sterowanie rozwojem roślin.
Czytaj dalej
Porównanie lamp HPS do paneli LED
Porównanie lamp HPS do paneli LEDPorównanie wad i zalet lamp HPS oraz paneli LED. LED vs HPS artykuł przygotowany przez growshop growtent.pl
Czytaj dalej
Barwa światła LED oraz HPS do doświetlania roślin
Barwa światła LED oraz HPS do doświetlania roślinJakie światło do uprawy roślin ?  Wszystko o świetle do uprawy roślin lampy HPS oraz panele LED
Czytaj dalej
Dozowanie CO2 podczas uprawy w namiocie
Dozowanie CO2 podczas uprawy w namiocieArtykuł opisujący proces dawkowania CO2/ dwutlenku węgla
Czytaj dalej
Wszystko, co warto wiedzieć o vaporizerach
Wszystko, co warto wiedzieć o vaporizerachInhalacja bezdymna to jeden z popularnych sposobów wdychania substancji aktywnych zawartych w ziołach bez ich bezpośredniego spalania.
Czytaj dalej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel