Timery / Programatory czasowe

( ilość produktów: 4 )

Timer czasowy jest urządzeniem, które odnajdzie zastosowanie w każdym domu. Jego używanie pozwala zaoszczędzić energię, ale nie tylko. Odpowiednie dostosowanie timera daje możliwość sterowania pracą sprzętów domowych. Jest on niezbędny także przy uprawie roślin w growboxach.

Jak timer czasowy wybrać?

Timery czasowe dostępne w naszej ofercie można podzielić na dwa rodzaje: timery manualne oraz cyfrowe timery czasowe. Oba rodzaje programatorów posiadają wiele zalet i ułatwiają wiele zadań. Timery czasowe automatyczne posiadają zostały wyposażone w duży wyświetlacz z podświetleniem. Dodatkowo są bardzo intuicyjne w obsłudze, co pozwala na szybkie ustawienie czasu sterowania danym urządzeniem. Zazwyczaj posiadają dwa tryby pracy: automatyczny i wybierany przez właściciela. Ponadto uwzględniono w nich czas letni i zimowy. Ilość prądu, jaką pobierają do pracy, jest niewielka. Czas pracy ustawiany jest za pomocą przycisków umieszczonych na urządzeniu. Timer jest mały i kompaktowy. Timery czasowe ustawiane ręcznie pracują na zasadzie wciskania zapadek. Posiadają szeroki tryb pracy, 12/24 godzin na dobę. Dokładność programowania w tego typu urządzeniach wynosi około 15 minut. Czas pracy ustawiany jest za pomocą pokrętła. Timery ustawiane ręcznie są tańszym odpowiednikiem cyfrowych. Ich praca natomiast jest tak samo efektywna. Dzięki używaniu timerów czasowych można regulować pracę różnych urządzeń. Pozwalają na regulację pracy ogrzewaczy wody, wentylacji, różnego rodzaju sprzętów AGD, ale grzałek czy oświetlenia, które stosujemy w growboxach. Dodatkowo spełnią swoje funkcje w akwariach czy terrariach poprzez sterowanie filtrów wody, lamp i grzałek.

Wyłączniki czasowe do growbox'a i innych urządzeń elektrycznych 

W naszej ofercie dostępne są praktyczne wyłączniki czasowe, które stanowią niezbędny element w zarządzaniu oświetleniem czy systemami nawadniania w hodowli roślin. Umożliwiają one automatyczne włączanie i wyłączanie różnych urządzeń zgodnie z zaprogramowanym czasem, co zwiększa efektywność i wygodę w prowadzeniu uprawy.

Programatory cyfrowe i czasowe do growbox'a - dla większej wygody w uprawie roślin

Oferujemy również szeroką gamę programatorów czasowych, zarówno manualnych, jak i cyfrowych. Te zaawansowane urządzenia pozwalają na zaprogramowanie różnych zadań. Manualne programatory są proste w obsłudze i świetnie sprawdzają się w mniejszych instalacjach. Natomiast wersje cyfrowe oferują jeszcze większą precyzję i elastyczność, idealne do większej automatyzacji naszej uprawy. 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel