OŚWIETLENIE

( ilość produktów: 572 )

W naszej ofercie znajdziesz oświetlenie zaprojektowane z myślą o potrzebach roślin oraz osprzęt, który wydobywa pełen potencjał z systemu oświetleniowego. Różne rodzaje oraz moc poszczególnych lamp sprawiają, że w łatwy sposób dostosujesz ich parametry do swoich wymagań.

Żarówki do uprawy indoor

Jednym z najbardziej efektywnych, a przy tym ekonomicznych sposobów oświetlania upraw jest stosowanie żarówek LED. Mogą być wykorzystywane przy uprawie roślin w każdym momencie cyklu wzrastania. Właściwa barwa diod powoduje, że rośliny w pełni wykorzystuje promienie światła. Żarówki LED mają uniwersalny gwint E27 i mogą być bardzo łatwo zamontowane w całym systemie naświetlającym.

Kontrola

Oświetlenie to nie tylko żarówki, to także funkcjonalny osprzęt. Dla zwiększenia wygody użytkowników potrzebne są również automatyczne systemy sterujące. Programator czasowy z przekaźnikiem absorbującym GSE 12x600W SD20-216EU umożliwia ciągłą pracę lub wyłączenie lamp za pomocą specjalnych ustawień o czterech trybach. Zamontowanie programatora czasowego wpływa także na bezpieczeństwo. Urządzenie absorbuje uderzenie prądu przy starcie lamp. Pozwala to na bezawaryjne uruchamianie wszystkich żarówek podłączonych do systemu.

W naszej ofercie znajdziesz również dodatkowe akcesoria, które pozwolą w maksymalnym stopniu wykorzystać potencjał lamp do roślin. Są to na przykład odbłyśniki, które zapewniają 95% refleksyjności, równomiernie rozprowadzają światło i zapobiegają przypalaniu roślin. Oferujemy również elektroniczne zasilacze do lamp czy uchwyty do ich zawieszania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel