Siatki elastyczne

( ilość produktów: 21 )

Uporządkuj przestrzeń uprawową z siatkami elastycznymi do roślin

Nasza oferta zawiera szeroką gamę siatek ogrodniczych, które doskonale nadają się do różnych zastosowań w ogrodzie. Siatki te są nie tylko funkcjonalne, ale również trwałe i łatwe w montażu. Stanowią one efektywną ochronę dla roślin oraz świetnie organizują przestrzeń uprawową.

Do czego służą siatki elastyczne? Trening roślin typu SCROG i SOG

Siatki elastyczne są specjalnie zaprojektowane do treningu roślin w różnych metodach uprawy, takich jak SCROG (Screen of Green) czy SOG (Sea of Green). Ich głównym celem jest optymalizacja wykorzystania przestrzeni uprawowej i równomierne rozłożenie koron roślin. Dzięki elastyczności łatwo dostosowują się do kształtu i rozmiaru roślin, umożliwiając efektywniejsze wykorzystanie światła i zwiększenie plonów. Są one także niezwykle pomocne w kontrolowaniu rozrostu roślin, co jest szczególnie ważne w ograniczonych przestrzeniach, jak growboxy czy namioty uprawowe.

Siatka do growboxa i namiotu uprawowego

W naszej ofercie znajdziesz siatki elastyczne specjalnie zaprojektowane do użycia w growboxach i namiotach uprawowych. Dzięki nim z łatwością zorganizujesz przestrzeń uprawową, poprawiając efektywność i wydajność Twojej hodowli. Siatki te są elastyczne i łatwe w instalacji, a ich użycie znacząco ułatwia trening roślin w technikach takich jak SCROG czy SOG. Idealne dla każdego hodowcy ceniącego sobie zarówno jakość, jak i funkcjonalność.

Siatki do podwiązywania roślin - dla podpory i stabilności 

Nasze siatki do podwiązywania roślin są idealnym rozwiązaniem dla ogrodników, którzy chcą zapewnić swoim roślinom stabilność i wsparcie. Dzięki nim można łatwo kierować wzrostem roślin, zwiększając ich wydajność i zdrowie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel