Osuszacze powietrza

( ilość produktów: 6 )

Osuszacze pozwalają kontrolować poziom wilgotności w powietrzu. Urządzenia zostały wyposażone w praktyczne, łatwe w obsłudze panele kontrolne. Dzięki nim w prosty sposób skorzystasz ze wszystkich funkcji i uchronisz swoje rośliny od niebezpiecznej wilgoci i pleśni. Wśród nich znajdziesz takie opcje, jak dokładną regulację poziomów osuszania, opcjonalny stały drenaż czy tryb cichy. 

Osuszacze powietrza

Osuszacze są dostępne w wersjach przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i w przedsiębiorstwach przemysłowych. W pierwszym przypadku urządzenia posiadają optymalne parametry: pojemność zbiornika od 1,5 do 1,8 litrów, maksymalną moc od 170 do 300 W, wagę netto od 10 kg do 10,5 kg.

Osuszacze przemysłowe, to urządzenia o nieco większych gabarytach, które pozwalają sprostać większym oczekiwaniom eksploatacyjnym: wymiary: 43 x 51,5 x 82,5 cm, masa 39,5 kg, maksymalna moc 710 W, pojemność zbiornika 5,5 litrów. Osuszacz może zostać zastosowany w pomieszczeniach o powierzchni od 80 do 120 m2. Wszystkie urządzenia wyłączają się automatycznie po wypełnieniu się zbiornika.

Rozwiązania idealne do mniejszych powierzchni

Jeżeli nie potrzebujesz specjalistycznego osuszacza i pragniesz tylko odpowiednio regulować wilgotność powietrza w małej uprawie domowej, dobrym wyborem będzie pochłaniacz wilgoci Kingfisher. To bezzapachowy osuszacz, do szybkiego zawieszenia wewnątrz namiotu uprawowego. Skutecznie zatrzymuje wilgoć i pleśń. Optymalny czas działania to 3-6 tygodni. Będzie dobrym wyborem dla początkujących amatorów uprawy w growboxach.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel