Secret Jardin

( ilość produktów: 14 )

Lampy LED z serii COSMORROW od Secret Jardin - lekkie i wygodne w użyciu oświetlenie LED do roślin

Seria lamp LED COSMORROW od Secret Jardin oferuje zróżnicowane rozwiązania oświetleniowe dla ogrodników. Dostępne w dwóch mocach – 20W/50cm i 40W/90cm, oraz w czterech rodzajach: Growing (do wzrostu/klonowania), Blooming (do kwitnienia), Ultraviolet (ultrafioletowe) i Infrared (podczerwone), te lampy są zaprojektowane, aby spełniać różne potrzeby roślin na różnych etapach ich rozwoju. Z łatwością montowane i dostosowywane, lampy COSMORROW są wydajnym i wszechstronnym rozwiązaniem oświetleniowym dla entuzjastów ogrodnictwa i profesjonalnych hodowców roślin​.

Oświetlenie LED na wzrost i kwitnienie od Secret Jardin

Lampy COSMORROW do wzrostu i kwitnienia oferują precyzyjne spektrum światła niezbędne do wspomagania tych kluczowych faz rozwoju roślin. Lampy do wzrostu dostarczają światła o odpowiedniej temperaturze barwowej, co pomaga w rozwoju silnych i zdrowych roślin, podczas gdy lampy do kwitnienia zapewniają światło, które wspomaga florę w produkcji kwiatów i owoców. Dzięki prostocie montażu i możliwości dostosowania, te lampy umożliwiają hodowcom roślin stworzenie idealnych warunków oświetleniowych dla swoich roślin na każdym etapie ich życia.

Lampy ultrafioletowe do roślin - zapobiega pleśni i zwiększa produkcje terpenów w ziołach i kwiatach

Lampy COSMORROW ultrafioletowe składają się z 33% światła ultrafioletowego (365 nm) i 66% światła LED o temperaturze barwowej 6500°K (chłodna biel). Światło UV w lampach stymuluje rośliny, zwiększa produkcję terpenów, prowadzi do większych i cięższych kwiatów, zapobiega wzrostowi pleśni i poprawia system odpornościowy roślin​.

Światło podczerwone podczas kwitnienia? Stymulacja kwitnienia i poprawa jakości plonu dzięki oświetleniu LED COSMORROW

Lampy COSMORROW z podczerwienią składają się z 33% światła podczerwonego (730 nm) i 66% światła LED o temperaturze barwowej 2100 °K (ciepła biel). Są one zaprojektowane do fazy kwitnienia i owocowania roślin​.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel