Rękawiczki

( ilość produktów: 6 )

Zadbaj o wygodę i ochronę - rękawice robocze do prac w ogrodzie i nie tylko

W naszym sklepie ogrodniczym znajdziesz szeroką gamę rękawiczek roboczych, idealnych dla każdego ogrodnika. Wykonane z trwałych materiałów, zapewniają doskonałą ochronę i komfort podczas pracy w ogrodzie czy w growboxie. Dodatkowa warstwa gumowa na wewnętrznej stronie rękawiczki zapewni pewny chwyt. 

Gumowe rękawiczki lateksowe - ochrona przed zanieczyszczeniami, roztworami i odczynnikami 

W naszym sklepie ogrodniczym mamy w ofercie rękawiczki lateksowe, które są nie tylko komfortowe ale także wodoodporne. Dzięki tej właściwości są idealne do różnorodnych zadań ogrodniczych, w tym tych, które wymagają kontaktu z wodą lub wilgotnymi substancjami. Doskonałe właściwości antypoślizgowe i łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu sprawiają, że te rękawiczki to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla każdego ogrodnika. 

Jednorazowe rękawiczki lateksowe - dla sterylnych warunków pracy

Nasze rękawiczki lateksowe z pudrem to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu i łatwości podczas pracy w ogrodzie. Puder znacząco ułatwia zakładanie i zdejmowanie rękawiczek, zapewniając dodatkowy komfort użytkowania. Oprócz wodoodporności i precyzyjnego chwytu, które są standardem w rękawiczkach lateksowych, wersje z pudrem są szczególnie polecane dla osób z delikatną i wrażliwą skórą. Dzięki nim prace ogrodnicze stają się znacznie przyjemniejsze.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel