Nawozy BioBizz

( ilość produktów: 63 )

Biobizz to bio/organiczne nawozy do uprawy w glebie, kokosie i hydro, zarówno indoor jak i outdoor. Firma powstała w 1992 roku i jest obecna w 64 różnych krajach. BioBizz to biodegradowalna gama organicznych składników odżywczych wykorzystywanych przez hodowców na całym świecie. Dzięki organicznym składnikom będziesz mógł podnieść jakość, aromat i smak swoich roślin

Należy pamiętać, że większości tych składników odżywczych NIE można używać w automatycznych systemach nawadniania , ponieważ ich składniki nie rozpuszczają się w pełni i mogą blokować rury i doprowadzić do głodzenia roślin.

Podłoża - ziemia kwiatowa BioBizz

Bio Bizz sugeruje używanie różnych odżywek w zależności od wyboru typu podłoża; All Mix lub Light Mix . Główna różnica między tymi dwoma wyborami polega na tym, że All Mix, jak sama nazwa wskazuje, zawiera już wiele składników odżywczych. Light Mix jest dużo lżejszy pod względem składników odżywczych, co oznacza, że ​​generalnie dawki składników odżywczych w tego typu podłożach są wyższe niż te wymagane w przypadku All Mix.

Biobizz zastosowanie

Seria nawozów Biobizz obejmuje: organiczny stymulator kwitnienia Top MaxRoot Juice do rozwoju korzeni, nawóz Bio Grow na fazę wzrostu, nawóz Bio Bloom na fazę kwitnienia, zestaw TryPack Indoor, Alg-a-mic, zestaw nawozów TryPack Outdoor stymulator Bio-HeavenLeaf coat poprawiający układ ochronny, oraz emulusję z ryb morskich Fish Mix. Firma oferuje również podłoża Light mixAll mix i Coco mix. Biobizz to wysokiej jakości niedrogie stymulatory kwitnienia, wzrostu i ukorzeniania. 

Zobacz nawozy Biobizz w naszym sklepie:Dowiedz się więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel