BIO-BLOOM

( ilość produktów: 6 )

BioBizz Bio-Bloom - organiczny nawóz na kwitnienie 

Jeśli marzą Ci się obfite kwiaty prowadzące do dobrej jakości owoców, BioBizz BioBloom jest nawozem, którego potrzebujesz. Jest to 100% organiczny nawóz płynny, który zawiera optymalne proporcje azotu, fosforu i potasu, wspomagane przez enzymy i aminokwasy.

Co to jest Biobizz BioBloom? Organiczny nawóz na faze kwitnienia do gleby

Bio-Bloom od firmy Biobizz to samodzielnie działający, kompletny nawóz płynny na kwitnienie, który jest idealny od fazy kwitnienia aż do zbioru. Zawiera również enzymy, aminokwasy oraz śladowe elementy i hormony roślinne, aby zapewnić silne i zdrowe kwitnienie.

Dlaczego warto używać Bio-Bloom?

BioBloom nie tylko dostarcza optymalną mieszankę enzymów i aminokwasów, ale również specjalnie zawiera fosfor i potas, które są kluczowe dla formowania i wzrostu bulw, kielichów i płatków. Szczególnie potas, współpracując z naturalnym rytmem rośliny przez cały dzień i noc, pomaga uruchomić proces kwitnienia. Jest to idealny wybór dla tych, którzy poszukują 100% organicznego, ale jednocześnie skutecznego rozwiązania dla znakomitego kwitnienia i owocowania.

Dawkowanie i użycie Bio-Bloom:

BioBizz zaleca dawkowanie w wysokości od 2 do 4 ml Bio·Bloom na 1 litr wody podczas fazy kwitnienia aż do samego zbioru. Konkretne dawki dla poszczególnych faz uprawy znajdziesz na stronie producenta. 

BioBizz BioBloom wartość NPK:

BioBloom ma stosunek NPK wynoszący 2-7-4, co oznacza, że jest bogaty w fosfor i potas, co jest kluczowe dla etapów kwitnienia i owocowania. Azot jest również obecny, ale w niższej ilości, co jest typowe dla nawozów przeznaczonych do fazy kwitnienia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel