BIO-GROW

( ilość produktów: 6 )

BioBizz BioGrow - organiczny nawóz na wzrost

BioGrow to kompletny, w 100% organiczny nawóz płynny, który jest głównie przeznaczony do użycia podczas fazy wzrostu, ale można go również podczas fazy kwtnienia roślin. Zawiera ekstrakt z holenderskiego buraka cukrowego i jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą poprawić jakość i ilość swoich plonów.

Co to jest Bio-Grow? Nawóz na wzrost dla fazy wegetacyjnej i kwitnienia 

Bio-Grow to organiczny nawóz płynny, który można stosować w większości typów gleby i mieszanek podłoża. Jego podstawą jest 100% organiczny ekstrakt z holenderskiego buraka cukrowego, powszechnie znany jako vinassa. Jest to produkt uboczny naturalnego procesu fermentacji w trakcie produkcji cukru z buraków cukrowych lub trzciny cukrowej. Skrobie zawarte w cukrze są przetwarzane za pomocą enzymów na glukozę, która wraz z innymi składnikami odżywczymi tworzy bogate źródło pożywienia dla mikroorganizmów w glebie, zwiększając ich populację i produktywność gleby.

Dlaczego warto używać BioBizz BioGrow?

BioGrow aktywuje bakteryjną florę w podłożu dzięki naturalnym cukrom i potasowi, zapewniając w ten sposób obfite zbiory smacznych owoców. Dodatkowo, nawóz ten wspomaga procesy glebowe, zwiększając populację mikroorganizmów, co prowadzi do bardziej produktywnej gleby.

BioBizz Bio-Grow dawkowanie i użycie:

BioGrow jest nawozem kompletnym, który można używać od momentu pojawienia się pierwszych liści aż do końca produkcji owoców. Zaleca się rozpoczęcie stosowania nawozu, gdy roślina osiągnie wysokość 10-15 cm. Użyj 1-4 ml nawozu na 1 L wody. Po dokładne informacje o dawkowaniu zajrzyj na stronę producenta. 

BioBizz Bio-Grow wartość NPK:

BioGrow posiada skład NPK wynoszący 4-3-6, co oznacza, że zawiera odpowiednie proporcje azotu, fosforu i potasu dla zrównoważonego wzrostu i kwitnienia roślin.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel