BIO PH-PLUS

( ilość produktów: 4 )

BioBizz PH-PLUS - organiczny regulator podwyższający poziom pH

Bio Ph-Plus od BioBizz to 100% organiczny regulator pH stworzony z myślą o hodowcach, którzy chcą prowadzić uprawy w pełni organiczne, od nasion do zbiorów. Jego naturalna formuła umożliwia szybkie i skuteczne regulowanie pH podłoża, bez uszkodzenia mikroflory glebowej.

Co to jest BioBizz pH Plus? Bio regulator na wzrost pH

Bio Up, znany również jako BioBizz pH Plus, to regulator pH oparty na kwasach humusowych, pozyskiwanych z naturalnych źródeł. Został specjalnie zaprojektowany do współdziałania z innymi produktami Biobizz, umożliwiając organiczne hodowle roślin od nasion do zbiorów.

Dlaczego warto używać Bio pH-Plus?

Bio·Up to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą utrzymać organiczną jakość swojej uprawy. Nie zawiera on silnych kwasów, co oznacza, że nie wpływa negatywnie na mikroorganizmy w podłożu. Ponadto, umożliwia efektywne dostosowanie pH, co jest kluczowe dla optymalnej absorpcji składników odżywczych przez rośliny.

BioBizz PH PLUS dawkowanie i użycie:

Dawkowanie Bio·Up jest proste i precyzyjne. Po przygotowaniu mikstury z odżywkami Biobizz, mierzy się pH mieszanki. Następnie dodaje się 0,1 ml Bio·Up, aby zwiększyć pH o 0,1 punktu. Procedurę powtarza się, mieszając przez 10 sekund i ponownie mierząc pH, aż osiągnie się optymalny zakres pH 6,2-6,5.

BioBizz ph Plus wartość NPK:

Bio·Up jest produktem przeznaczonym głównie do regulacji pH i nie zawiera informacji o zawartości NPK (azot, fosfor, potas), ponieważ jego głównym celem jest optymalizacja warunków podłoża dla lepszej absorpcji tych składników przez rośliny.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel