BIO-HEAVEN

( ilość produktów: 5 )

BioBizz Bio Heaven - organiczny stymulator wzrostu i kwitnienia 

BioHeaven to wszechstronny, biologiczny stymulator przeznaczony dla obu faz wzrostu i kwitnięcia, który oferuje roślinom kompleksową pielęgnację, optymalizując ich strukturę i metabolizm, pomagając roślinie pozbyć się toksyn poprzez wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego rośliny. Jest to niezastąpiony dodatek do każdego systemu nawożenia, który znacząco wpływa na jakość i ilość plonu.

Co to jest BioHeaven? Booster wzrostu i kwitnienia 

BioHeaven to specjalnie zaprojektowany stymulator dla roślin, który zawiera starannie wybrane stymulanty biologiczne, takie jak aminokwasy. Te podstawowe elementy są niezbędne dla struktury i metabolizmu rośliny, wspomagają przyswajanie składników odżywczych i naprawę produkcji chlorofilu.

Dlaczego warto używać BioBizz BioHeaven? Zwiększona absorpcja wody i składników odżywczych 

Stosowanie BioHeaven zwiększa enzymatyczną aktywność roślin i szybkość przyswajania składników odżywczych, a także zwiększa chelatację niezbędnych makro- i mikroelementów. Dodatkowo, produkt ten poprawia zdolność roślin do zatrzymywania wilgoci, redukując stres spowodowany niewłaściwą wilgotnością.

BioBizz BioHeaven dawkowanie i użycie:

BioHeaven można stosować przez cały okres wegetacyjny i kwitnienia na każdym typie podłoża i w systemach hydroponicznych. Optymalna dawka zaczyna się od 2 ml i powinna być stopniowo zwiększana do 5 ml na 1 litr wody. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zaleca się stosowanie oficjalnego harmonogramu nawożenia BioBizz.

BioHeaven wartość NPK:

Zawartość NPK w BioHeaven wynosi 0,91-0,18-0,24, co oznacza, że jest to produkt o zrównoważonej zawartości składników odżywczych, idealny dla różnorodnych potrzeb roślin w trakcie ich cyklu życiowego.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel