LEAF COAT

( ilość produktów: 3 )

BioBizz Leaf Coat - środek ochrony roślin

Leaf Coat od BioBizz to gotowy do użycia produkt, który wzmacnia i chroni rośliny przed niechcianymi owadami i szkodliwymi grzybami liściowymi. Jest on ekologiczną alternatywą do pestycydów i nie wpływa na smak owoców.

Co to jest Leaf·Coat? Stymulator układu ochronnego

Leaf Coat to naturalny preparat na bazie lateksu, który tworzy przepuszczalną, samo-rozpadającą się barierę na liściach roślin. Produkt jest gotowy do użycia i nie wymaga mieszania z wodą. Działa jako zabezpieczenie dla roślin w różnych warunkach atmosferycznych.

Dlaczego warto używać BioBizz Leaf Coat?

Używanie Leaf Coat pomaga roślinom w różnych warunkach – od zbyt dużej wilgotności i ciepła do niskich temperatur. Jest to ekologiczna alternatywa do tradycyjnych pestycydów, która nie tylko jest bezpieczna dla roślin, ale również oszczędza pieniądze i ma przyjemny zapach. Ponadto, nie wpływa on na smak owoców ani nie podrażnia.

BioBizz Leaf Coat dawkowanie i użycie:

Leaf Coat jest gotowym do użycia produktem i nie wymaga mieszania z wodą. Po prostu spryskaj liście i kwiaty, najlepiej za pomocą atomizera. Procedurę powtarzaj około dwa razy w tygodniu aż do dwóch tygodni przed zakończeniem okresu kwitnienia. 

W ciągu kilku godzin od aplikacji na liściach tworzy się bardzo cienka, elastyczna warstwa o grubości 1,5 mikrona. Jego korzystne działanie utrzymuje się do dwóch tygodni, dopóki nie ulegnie naturalnemu rozkładowi pod wpływem światła lub światła słonecznego.

Leaf Coat spray - łatwa aplikacja środku 

Leaf·Coat od BioBizz jest również dostępny w praktycznej formie sprayu, co ułatwia równomierne pokrycie liści i kwiatów. Formuła w sprayu jest gotowa do użycia i nie wymaga dodatkowego rozcieńczania, co sprawia, że jest wyjątkowo wygodna w aplikacji. Idealna do szybkiego i łatwego zastosowania w różnych warunkach uprawy.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel