CAL-MAG

( ilość produktów: 4 )

BioBizz Cal-Mag - organiczny magnez i wapń dla roślin

BioBizz CalMag to specjalistyczny nawóz przeznaczony dla profesjonalnych hodowców oraz amatorów, którzy potrzebują dodatkowej dawki wapnia i magnezu w swojej uprawie. Jest to 100% organiczne i certyfikowane rozwiązanie, zapewniające optymalny rozwój i kwitnienie roślin.

Co to jest Cal-Mag? Suplement wapnia i magnezu 

CalMag od BioBizz to suplement zawierający wapń i magnez, dwa kluczowe składniki mineralne niezbędne dla prawidłowego wzrostu i kwitnienia roślin. Oba te pierwiastki odgrywają zasadniczą rolę w produkcji komórek i fotosyntezie

Dlaczego warto używać BioBizz Cal-Mag? Zapobiega niedoborom wapnia i magnezu w roślinach

Niedobory Ca/Mg są powszechne, a współczesna woda z kranu często nie zapewnia odpowiedniej koncentracji minerałów. Niezależnie od tego, czy korzystasz z miękkiej wody z kranu, czy też z wody RO, BioBizz CalMag oferuje organiczne i certyfikowane rozwiązanie na niedobory tych pierwiastków, nie zakłócając przy tym Twojego ulubionego schematu nawożenia.

BioBizz CalMag dla hydroponiki i wody RO - optymalizacja systemu nawodnienia

Jeśli prowadzisz uprawę hydroponiczną lub korzystasz z wody RO (odwróconej osmozy), BioBizz CalMag jest idealnym, 100% organicznym rozwiązaniem dla Ciebie. Woda RO często nie zawiera niezbędnych minerałów, takich jak wapń i magnez, co może prowadzić do ich niedoborów w roślinach. Dzięki CalMag od BioBizz możesz łatwo i skutecznie uzupełnić te braki, zapewniając optymalny rozwój Twojej uprawy hydroponicznej.

BioBizz CalMag dawkowanie i użycie:

Dawkowanie BioBizz CalMag zależy od indywidualnych potrzeb uprawy. Produkt ten został zaprojektowany tak, aby być kompatybilnym z różnymi programami nawożenia, umożliwiając łatwą i kontrolowaną korektę poziomu wapnia i magnezu w podłożu. Po dokładne informacje zajrzyj na stronę producenta. 

BioBizz CalMag wartość NPK:

Zawartość NPK w produkcie BioBizz CalMag jest zerowa, co oznacza, że jest to specjalistyczny suplement, którego głównym zadaniem jest dostarczenie wapnia i magnezu, nie wpływając na ogólny bilans nawozów w uprawie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel