BIO PH-MINUS

( ilość produktów: 4 )

BioBizz pH Minus (Bio·Down) - organiczny regulator obniżający poziom pH

Bio·Down to organiczny regulator pH stworzony specjalnie dla ekologicznych upraw. Dzięki swojej naturalnej formule na bazie kwasu cytrynowego, produkt szybko i skutecznie obniża pH podłoża, nie wpływając negatywnie na jego mikroflorę.

Co to jest BioBizz pH Minus? Bio regulator na obniżenie pH

Bio·Down, znany również jako BioBizz pH Minus, to regulator pH zawierający kwas cytrynowy, który naturalnie występuje w owocach cytrusowych. Produkt został zaprojektowany tak, aby doskonale współpracować z innymi produktami Biobizz, i może być używany w każdym nawodnieniu, zarówno w fazie wzrostu, jak i kwitnienia roślin.

Dlaczego warto używać Bio pH Minus?

Zastosowanie Bio·Down gwarantuje organiczność całego procesu uprawy, od nasion do zbiorów. Produkt nie zawiera silnych kwasów, dzięki czemu nie szkodzi mikroorganizmom w podłożu, a jednocześnie efektywnie obniża pH, co jest kluczowe dla właściwej absorpcji składników odżywczych przez rośliny.

BioBizz pH Minus dawkowanie i użycie:

Aby użyć Bio·Down, należy najpierw przygotować odpowiednią mieszankę składników odżywczych Biobizz i zmierzyć jej pH. Następnie dodajemy 0,1 ml Bio·Down, aby obniżyć pH o 0,5 punktu. Po dodaniu produktu, mieszamy przez 10 sekund i ponownie mierzymy pH. Procedurę powtarzamy, aż osiągniemy optymalny zakres pH 6,2-6,5.

BioBizz pH minus wartość NPK:

Podobnie jak w przypadku Bio·Up, Bio·Down jest produktem przeznaczonym do regulacji pH i nie dostarcza informacji o zawartości NPK (azot, fosfor, potas). Jego głównym celem jest stworzenie optymalnych warunków dla absorpcji tych elementów przez rośliny.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel