Zestawy nawozów TRY-PACK

( ilość produktów: 5 )

BioBizz zestaw nawozów dla uprawy indoor TRY-PACK INDOOR 

Pakiet Biobizz Try·Pack Indoor to wygodne i opłacalne rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców, którzy chcą poznać zalety organicznych nawozów od Biobizz. Ten komplet "wszystko w jednym" zawiera po 250 ml Bio·Grow, Bio·Bloom i Top·Max, zapewniając kompleksowe odżywianie dla 1-4 roślin w uprawie wewnętrznej. Zaprojektowany dla łatwości użytkowania, Try·Pack można bezproblemowo łączyć z innymi produktami Biobizz.

Biobizz zestaw nawozów dla uprawy outdoor TRY-PACK OUTDOOR 

Pakiet Biobizz Try·Pack Outdoor to doskonały zestaw dla tych, którzy preferują uprawę na wolnym powietrzu i chcą wykorzystać organiczne nawozy Biobizz. Ten kompleksowy pakiet oferuje wysoką jakość w przystępnej cenie i zawiera 250 ml Fish·Mix, Bio·Bloom oraz Top·Max. Zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze, zestaw można z łatwością łączyć z innymi produktami Biobizz, co pozwala na optymalizację plonów i minimalizację kosztów. Try·Pack Outdoor dostarcza podstawowego nawożenia dla 1-4 roślin i jest idealny dla tych, którzy chcą prowadzić efektywną i ekologiczną uprawę na zewnątrz.

Biobizz zestaw nawozów dla uprawy hydroponicznej TRY-PACK HYDRO

Pakiet Biobizz Try·Pack Hydro to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą łączyć zalety uprawy hydroponicznej z organicznym nawożeniem. Zestaw ten sprawia, że zdobycie doświadczenia w korzystaniu z 100% organicznych nawozów Biobizz dostosowanych do systemów hydroponicznych staje się prostsze. Oferując wysoką jakość w przystępnej cenie, ten komplet stymuluje optymalny rozwój korzeni i organiczną ochronę roślin w Twoim systemie hydroponicznym. Zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze, można go również łączyć z innymi produktami Biobizz w celu maksymalizacji plonów i minimalizacji kosztów. Zestaw zapewnia podstawowe nawożenie dla 1-4 roślin i zawiera 250 ml Bio·Bloom, Top·Max i Bio·Heaven.

Biobizz zestaw nawozów stymulujących dla każdego rodzaju uprawy TRY-PACK STIMULANT

Jeśli Twoje rośliny wydają się być nieco znużone i potrzebują dodatkowego bodźca, pakiet Biobizz Try·Pack Stimulant może być odpowiedzią na Twoje potrzeby. Jest to jeden z czterech dostępnych zestawów z rodziny Try·Pack marki Biobizz, umożliwiający łatwe zdobycie doświadczenia w korzystaniu z ich 100% organicznych nawozów. Zestaw Try·Pack Stimulant to wybór dla tych, którzy chcą podjąć dodatkowy krok w kierunku organicznej uprawy – daje on większe rośliny, słodsze owoce i fantastyczne wyniki. Zaprojektowany w taki sposób, aby był łatwy w obsłudze, można go również połączyć z innymi produktami Biobizz w celu maksymalizacji plonów i minimalizacji kosztów. Zestaw zawiera podstawowe nawozy dla 1-4 roślin i składa się z 250 ml Alg·A·Mic, Top·Max i Root·Juice.

BioBizz STARTER PACK - kompletny zestaw nawozów dla każdego

Jeśli jesteś osobą z silnymi przekonaniami na temat organiczności i zależy Ci na przyszłości naszej planety, Biobizz Starter Pack jest dla Ciebie. Zestaw ten jest w pełni wyposażony we wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia własnej przygody z uprawą roślin. Nie musisz być ekspertem, wystarczy śledzić oficjalny plan nawożenia, a Ty i Twoje rośliny będziecie szczęśliwe. Każdy pakiet zawiera nie tylko ulotki i inne przydatne akcesoria, ale także 1L Bio·Grow, 1L Bio·Bloom, 500 ml Top·Max, 250 ml Root·Juice i 250 ml Bio·Heaven. Odkryj magię natury od fazy ukorzenienia, przez wzrost, aż po kwitnienie, z obfitym zbiorem na koniec.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel