ROOT JUICE

( ilość produktów: 4 )

BioBizz Root Juice - stymulator wzrostu korzeni 

Root Juice to w pełni organiczny stymulator korzeni oparty na naturalnych składnikach takich jak kwas huminowy i wodorosty morskie. Produkt ten jest idealnym dodatkiem do systemów hydroponicznych, aeroponicznych oraz różnych mieszanek podłoży i zapewnia silny, zdrowy system korzeniowy dla Twoich roślin.

Co to jest Root Juice? Organiczny stymulator korzeni

Root Juice to organiczny stymulator korzeni, który został stworzony z myślą o ekologicznym ogrodnictwie. Zawiera on wysokiej jakości kwas huminowy i wodorosty morskie, i jest specjalnie sformułowany, aby wspierać intensywny rozwój korzeni oraz zwiększyć ilość mikrobów wokół systemu korzeniowego rośliny.

Dlaczego warto używać Root Juice?

Używanie Root Juice sprzyja tworzeniu silnego i zdrowego systemu korzeniowego, co z kolei umożliwia lepsze pobieranie składników odżywczych przez rośliny. Silny system korzeniowy to podstawa dla zdrowej i odpornej rośliny, co ostatecznie wpływa na jej plon i jakość.

BioBizz Root Juice dawkowanie i użycie:

Zalecana dawka Root Juice wynosi od 1 do 4 ml na litr wody w pierwzym tygodniu fazy wzrostu. Produkt można dodawać do różnych rodzajów podłoża jak gleba, torf czy kokos, a także w systemach hydroponicznych i aeroponicznych. 

Root Juice wartość NPK:

Root·Juice ma niski poziom NPK, wynoszący 0.1-0.1-0.1. Choć jego głównym zadaniem nie jest dostarczanie makroelementów, niski poziom NPK gwarantuje, że produkt nie będzie zakłócać ogólnej równowagi składników odżywczych w podłożu, skupiając się głównie na stymulacji rozwoju korzeni.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel