ALG-A-MIC

( ilość produktów: 5 )

BioBizz Alg-A-Mic - stymulator witaminowy na bazie wodorostów

Biobizz Alg-A-Mic to nawóz, który pomaga roślinom odzyskać siły po stresie związanym z niedoborami, chorobami, czy zmianami temperatury. Pomaga również w produkcji większych owoców, zapewniając roślinom zielone liście przez stymulację absorpcji chlorofilu.

Co to jest BioBizz Alg-A-Mic? Stymulator organiczny

Alg-A-Mic to organiczny stymulator odbudowujący i rewitalizujący, który skupia się na poprawie ogólnego stanu zdrowia roślin. Zawiera niski poziom makroelementów NPK (azotu, fosforu i potasu), co sprawia, że niemożliwe jest jego przedawkowanie.

Dlaczego warto używać Alg-A-Mic?

Alg-A-Mic jest idealny dla roślin, które doświadczyły stresu wynikającego z nadmiernego nawożenia, niedoborów, chorób czy wahania temperatury. Pomaga w stymulacji absorpcji chlorofilu, co przekłada się na zdrowsze, zielone liście i w rezultacie większe owoce.

Dawkowanie i użycie BioBizz Alg-A-Mic

Zalecane jest dodanie od 1 do 4 ml Alg-A-Mic na 1 litr wody podczas faz wzrostu i kwitnienia roślin. Dzięki niskiemu poziomowi NPK, ryzyko przedawkowania jest minimalne.

BioBizz Alg-A-Mic NPK:

Produkt Alg-A-Mic ma bardzo niski poziom NPK, wynoszący 0.1-0.1-0.1, co sprawia, że jest bezpieczny w użyciu i nie istnieje ryzyko przedawkowania. Niski poziom NPK również pozwala na łatwe dostosowanie go do innych nawozów i suplementów w uprawie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel