TOP-MAX

( ilość produktów: 5 )

BioBizz TopMax - organiczny stymulator kwitnienia 

Top-Max to 100% organiczny stymulator kwitnienia, który nie tylko zwiększa rozmiar i wagę kwiatów, ale również ułatwia pobieranie składników odżywczych i prowadzi do słodszych, bardziej aromatycznych plonów.

Co to jest BioBizz Top-Max? Booster kwitnienia 

BioBizz Top-Max to organiczny stymulator kwitnienia, który zawiera humusowe i fulwowe kwasy pozyskiwane z Leonardytu i innych głębokich złóż. Ten produkt jest zaprojektowany, aby poprawić przyswajanie składników odżywczych, stymulować metabolizm roślin i zwiększyć wielkość oraz jakość naszych plonów. 

Dlaczego warto używać TopMax od BioBizz?

Używanie TopMax oferuje trzy główne korzyści: zwiększa wielkość i wagę kwiatów, poprawia przyswajanie składników odżywczych i skutkuje słodszymi, bardziej aromatycznymi plonami. Składniki takie jak kwasy humusowe i fulwowe dodatkowo stymulują metabolizm roślin, co przekłada się na zdrowsze i bardziej produktywne uprawy.

BioBizz Topmax dawkowanie i użycie:

Dawkowanie Top·Max zależy od fazy kwitnienia. W pierwszych tygodniach zaleca się stosowanie 1 ml na litr wody. W miarę zbliżania się do zbiorów, można zwiększyć dawkę do 4 ml na litr wody. Dla najlepszych wyników, zajrzyj na stronę producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel